ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test słuchawek Creative Sound Blaster Evo ZxR

  • Opublikowano: środa, 20, listopad 2013 07:47
  • 20 Lis

Niedawno w ofercie Creative pojawił się nowy model słuchawek – Sound Blaster Evo ZxR. Wprowadzając go na rynek przedstawił go, jako „flagowy zestaw bezprzewodowy”. Co ciekawe, Creative poleca go zarówno graczom, jak i „zwykłym” miłośnikom muzyki. Czy da się pogodzić te dwa środowiska? Postanowiłem to sprawdzić, weryfikując czy faktycznie Evo ZxR zasługuje na miano flagowego produktu Creative.

suchawki creative sound blaster evo zxr 1 20131110 1723875269

Pudełko to tradycyjne duży karton, który przyciąga wzrok krzykliwymi kolorami. Na ciemnym tle przedstawiono słuchawki, które mają ładny intensywny kolor. Niestety, bez otwarcia pudełka nie zobaczymy, jak Evo prezentują się w rzeczywistości. W środku w wyprofilowanym tworzywie znajdziemy słuchawki, które muszę przyznać prezentują się bardzo elegancko. Oprócz samych słuchawek znajdziemy przewód microUSB-USB o długości: 1.8 m, przewód analogowy z wtykiem 4-biegunowym o długości 1.2m, przejściówka samolotowa, zasilacz USB oraz futerał. Instrukcja obsługi słuchawek, jak również sterowniki są dostępne tylko w wersji on-linowej.
Słuchawki prezentują się okazale. Wynika to po części z bardzo dobranej kolorystyki – czerń z czerwienią bardzo dobrze się łączą, a dodane srebrne elementy dodatkowo podkreślają ładny wygląd – jak również z nowoczesnej budowy akcesoria. Duże nauszniki zostały zapakowane w błyszczącą czerwoną obudowę, która wykończona została czarnym, również błyszczącym tworzywem, z logo Sound Blastera. Dodatkowo kopułka otoczona została srebrnym pierścieniem. Błyszczące tworzywa zostały złamane matowym materiałem (również czarnym), z którego wykonano obejmy mocujące nauszniki do pałąka. Wnętrze nauszników zakryto czerwonym materiałem, gąbkę dociskową schowano w czarny, przypominający skórę materiał.

suchawki creative sound blaster evo zxr 2 20131110 1224422668Prawy nausznik jest jednocześnie nausznikiem sterującym. To tutaj znajdują się gniazda microUSB (zasilanie) oraz jack 3.5mm. W górnej części, w pobliżu znajduje się potencjometr, kręci się bez oporu, którym regulujemy głośność. Z kolei na kopułce zlokalizowano kolejne przyciski, które uruchamiają poszczególne funkcje słuchawek. Przy ich pomocy możemy przewijać utwory, włączać słuchawki oraz tryb SBX. Możemy też uruchomić funkcje ANC i TT (o których napiszę poniżej). To co jest ciekawe, i co przyznaję podoba mi się, to mikrofon wbudowany w nausznik. To czy ten pomysł się sprawdza, napiszę w dalszej części.
Jak już wspomniałem nauszniki zamocowane są na przegubach, które jednak oferują niewielki zakres ruchu, wystarczający jednak by słuchawka dopasowała się do kształtu naszej głowy. Odpowiedni zawias umożliwia obrót słuchawek w osi pionowej, jednak możliwy obrót zamyka się w kącie ok. 1100. Wystarczy to do dopasowania słuchawek do kształtu głowy i obrócenia słuchawek tak, by można je było położyć na stole. Elastyczny pałąk możemy rozsunąć na około 4 cm z każdej strony. Szeroki na około 3 centymetry pałąk od wewnętrznej strony wyścielony jest gąbką, która amortyzuje jego nacisk na głowę. Sprężystość pałąka jest dobrana odpowiednio, słuchawki nie cisną, są wygodne. To co mnie zaskoczyło, to nie wielka waga biorąc pod uwagę to, że w Evo ZxR mamy zamontowane akumulatory.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube