Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test głośników Logitech MX Sound

  • Opublikowano: środa, 21, marzec 2018 06:57
  • 21 Mar

Spis treści

Dziś miłośnikom dobrej muzyki nie wystarczy tylko dobre brzmienie. Oczywiście cały czas jest ono najważniejsze, ale dla wielu z nas równie istotny jest wygląd. Dlatego też producenci głośników prześcigają się w wymyślaniu różnych mniej lub bardziej ciekawych kształtów. W moje ręce trafił jeden z nowszych produktów Logitecha – zestaw MX Sound – o którym Wam dziś opowiem.

Tradycyjnie głośniki dostarczane są w pudełku w niebiesko czarnych barwach, zgodnych z nową wizualizacją stosowaną przez Logitech. Opakowanie wzbogacono oczywiście w zdjęcia, które przedstawiają ukryte w środku głośniki, jednak w porównaniu do innych producentów to opakowanie jest dość ascetyczne pod katem „sprzedawanych” informacji. Co prawda Logitech nie omieszkał pochwalić się ikoną i opisem „#1 World Leader in Speakers” w trzech językach z przodu pudełka, ale tak naprawdę to jedyna istotna informacja tam widoczna. Na jednym z boków umieszczono specyfikację, natomiast z tyłu oprócz zdjęć znajdziecie kilka marketingowo podanych cech tych głośników.

goniki logitech mx sound 1 20180320 1328512811

Pudełko z głośnikami

Podczas otwierania kartonu producent serwuje użytkownikowi ciekawą niespodziankę. Na bocznych „skrzydełkach” opakowania umieszczono grafiki pokazujące sposób podłączenia i sterowania zestawem. W środku oprócz dwóch głośników znajduje się 1.5 m przewód audio zakończony pozłacanymi wtykami 3.5mm oraz zasilacz z 2 m przewodem. Teoretycznie powinna być jeszcze jakaś papierowa dokumentacja (instrukcja, warunki gwarancji itp.), ale w mojej testowej wersji zestawu tego zabrakło. Ponieważ jednak to mało istotny element – nie płakałem z tego powodu.

Konstrukcja

Oba głośniki mają prawie identyczną konstrukcję. Różnica tkwi w tylnej ściance: z lewego głośnika (o tym, który głośnik, jest który informują duże litery L i R umieszczone z tyłu) wyprowadzono gruby 2 metrowy przewód zakończony wtykiem Coaxial RCA (CINCH), natomiast w prawym zamontowano pięć różnych gniazd: wyjście słuchawkowe, zasilanie, RCA do połączenia z lewym głośnikiem, wejście audio i drugie wejście audio.

goniki logitech mx sound 3 20180320 1096801810

MX Sound z przewodami

Głośniki już na pierwszy rzut oka prezentują się ciekawie. Obudowa jest ściętym stożkiem położonym na boku, który dla utrzymania równowagi podparto z boku drugim, ale znacznie mniejszym ściętym stożkiem. Membranę głośnika zakryto gęstą siatką z materiału. Pod nią wyczuwalna jest twarda część obudowy chroniąca membranę. Dół wskazują dwie dyskretne gumowe podstawki, które zapewniają zarówno stabilność, jak i tłumienie ewentualnych drgań. Korpus wykonano z gładkiego, ciemnego tworzywa, który w przedniej części wykończono jaśniejszym pierścieniem. Z kolei w małym, podporowym stożku, widać z tyłu wylot kanału akustycznego.

goniki logitech mx sound 4 20180320 1020719896

Logitech MX Sound

Całość prezentuje się bardzo dobrze. Okrągłe tarcze głośników wkomponują się w każdy wystrój, tak jak ich neutralny, ciemny kolor obudowy. W każdym miejscu widać wysoką jakość wykonania, zarówno w kształcie, na łączeniach poszczególnych części, jak również w takich „drobiazgach” jak wyprowadzenie przewodu z obudowy czy w samym przewodzie audio.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube