Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test słuchawek Asus Orion Pro

  • Opublikowano: środa, 18, wrzesień 2013 06:50
  • 18 Wrz

Asus zawsze kojarzył mi się z notebookami i akcesoriami w rodzaju płyt głównych czy kart graficznych. Tymczasem w portfolio tej firmy są również słuchawki dedykowane graczom. Ja miałem okazję spotkać się bliżej z modelem Orion Pro – słuchawkami należącymi do serii produktów nazwanej Republic of Gamers.

suchawki asus orion pro 21 20130825 1603649514

Spojrzenie pierwsze - pudełko
Marketingowcy wiedzą, że ludzie kupują przede wszystkim oczami. A widzą najpierw opakowanie, a dopiero potem to, co siedzi w środku. Nic, więc dziwnego, że kładzie się dużo wysiłku w to, by opakowanie przyciągnęło wzrok potencjalnego użytkownika. A jeśli ma to być sprzęt dla graczy, musi to być określona stylistyka i kolory – na ten temat też spece od marketingu przygotowali specjalne opracowania. W każdym razie Orion Pro zapakowano w kartonowe pudełko, które pokryto brązową farbą z czerwonymi wtrąceniami. Specjalne przezroczyste okienko odsłania nam fragment słuchawek prezentując wygląd tego, co ostatecznie może wylądować na naszych uszach. Umieszczone z tyłu grafiki prezentują nam słuchawki oraz rozwiązania, jakie w nich zastosowano.

suchawki asus orion pro 22 20130825 1302324144Pudełko nie odbiega swoim wykonaniem od tego, co oferują inni producenci. Jest bardziej stonowane, mniej agresywne w ściąganiu na siebie spojrzenia niż np. Creative Sound Blaster Tactic3D Rage, SteelSeries Siberia V2 czy Ozone ONDA 3HX.

W środku opakowania znajdziemy słuchawki, cyfrowy procesor dźwiękowy ROG Spitfire USB, skurzane etui, skróconą instrukcję oraz kartę gwarancyjną (ma więcej stron niż instrukcja).

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube