Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test słuchawek Logitech G533 Wireless

  • Opublikowano: środa, 15, luty 2017 06:21
  • 15 Lut

Od dawna szukam dla siebie słuchawek bezprzewodowych, które uwolnią mnie od łańcucha jakim jest przewód. Skorzystałem więc z okazji jaka się nadarzyła i postanowiłem przetestować model Logitech G533, który dedykowany jest graczom. Miałem już okazję sprawdzić inny model - G633 również pochodzący z serii dedykowanej rozrywce elektronicznej, który jednak miał smycz łączącą go z komputerem. A czy bezprzewodowe słuchawki zyskały moją sympatię? Posłuchajcie / poczytajcie.

Logitech G533 już z daleka informują, że są modelem przeznaczonym dla graczy. Świadczy o tym niebiesko czarna kolorystyka opakowania, charakterystyczna dla serii gamingowej tego producenta. Pomimo tego, że słuchawki s dedykowane rozrywce, sztywne pudełko nie oferuje zbyt wielkiej wiedzy na temat swojej zawartości. Poza grafiką, która zawsze jest obecna, jest tam kilka informacji technicznych oraz marketingowych. To co rzuca się w oczy to generowanie przez słuchawki dźwięku przestrzennego w standardzie 7.1. Biorąc pod uwagę to, że w większości przypadków producenci akcesoriów dla graczy starają się przyciągnąć klienta krzykliwą kolorystyką (najczęściej ociekającą krwistą czerwienią), pudełko w którym ukryto słuchawki prezentuje się słabo.

suchawki logitech g533 wireless 4 20170213 1028477515

Słuchawki w pudełku

Konstrukcja

Jak już wiecie G533 to słuchawki bezprzewodowe. Komunikację zapewnia moduł radiowy wielkości pendriva wpinany na port USB. W komplecie ze słuchawkami (poza kilkoma papierowymi instrukcjami - gwarancja i takie tam) jest jeszcze przewód USB, który zapewnia ładowanie wbudowanego w nauszniki akumulatora.
Port do ładowania umieszczono w lewym nauszniku. Na nim zamontowano też składany mikrofon. Jest on chowany w specjalnym wyżłobieniu a dodatkowo jego końcówka jest wysuwana ze sztywnej osłony na długość ok. 3 cm. Koniec zabezpieczono tuleją z plastiku, a przewód elastycznym wzmocnionym tworzywem, które pozwala umieścić końcówkę bliżej ust. Jest ono na tyle miękkie, że bez problemów można koniec mikrofonu umieścić w wybranym przez siebie miejscu.

suchawki logitech g533 wireless 8 20170213 1410035236

Słuchawki z kompletem akcesoriów

Obok portu microUSB do ładowania baterii umieszczono regulację głośności, przycisk wyłączający mikrofon oraz przełącznik suwakowy, który włącza słuchawki. Wszystko zostało przygotowane w taki sposób, by bez problemów można było je rozpoznać samym dotykiem.
Nauszniki połączono z pałąkiem przy pomocy widełek, które pozwalają na ich obrót o 90 stopni oraz niewielki (ok. 30 stopni) ruch w osi poziomej dzięki czemu mogą się one dopasować do kształtu głowy. Docisk zapewniają średnio twarde poduszki z czarnego materiału. Kopułki są płaskie, w przeciwieństwie do reszty słuchawek wykończono je błyszczącym tworzywem.

suchawki logitech g533 wireless 1 20170213 1869737509

Nauszniki są duże. Naprawdę duże

Całe słuchawki wykonano z ciemnego, matowego tworzywa. Konstrukcja sprawia wrażenie masywnej zwłaszcza, że również pałąk zamknięto w plastikowej obudowie. Od wewnętrznej strony wykończono go gąbką zamkniętą takim samym materiałem jak ten, który wykorzystano w padach. Poszczególne elementy obudowy skręcono śrubami, nie zauważyłem jednak żadnych trzasków i chrzęstów, które tak połączone elementy często generują. Wspomniana masywność idzie niestety w parze z wagą. Czuć, że G533 mają wbudowany akumulator, chociaż przyznam że miałem już do czynienia z cięższymi słuchawkami.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube