Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test słuchawek Mionix Nash 20

  • Opublikowano: środa, 05, październik 2016 06:34
  • 05 Paź

Jedną z młodszych na polskim rynku firm oferujących akcesoria dla graczy jest Mionix. Przybliżyłem Wam już kilka produktów tej firmy, a ponieważ ostatnio w moje łapki wpadły słuchawki Nash 20, opowiem też o nich.

Podobnie jak inne urządzenia tego producenta, tak i te słuchawki zostały zapakowane w sztywne, ciemno pudełko z oszczędnymi informacjami na awersie i bogatszymi na rewersie. Zarówno z przodu, jak i z tyłu umieszczono zdjęcie przedstawiające słuchawki, ale to z tyłu umieszczono cechy, które mają zachęcić do zakupu Nash 20. Zachęcam więc do zajrzenia na tył opakowania, bo tam dowiecie się więcej niż patrząc na przód.

suchawki mionix nash 20 1 20161004 1333465229

Pudełeczko ze słuchawkami

Konstrukcja

W środku pudełka znajdują się słuchawki i ... tylko słuchawki. Spoczywają sobie w specjalnie wyprofilowanym gnieździe i czekają aż weźmiemy je do ręki. Kiedy już to zrobimy zauważymy dwie rzeczy: są lekkie oraz mają zamocowane na stałe przewód i mikrofon. Obie te rzeczy są dla mnie plusami. Wykonano je z materiału, który Mionix wykorzystywał przy swoich myszkach - miękkie w dotyku tworzywo sprawiające wrażenie gumy. Całe słuchawki wykonano w jednolitym, ciemnym kolorze - nauszniki, pałąk, mikrofon - nic nie łamie grafitowej barwy. Kopułki mają wytłoczone logo, które jednak już z odległości pół metra jest nierozpoznawalne. Pomimo tego, że są sporych rozmiarów.

suchawki mionix nash 20 3 20161004 1425165684

Słuchawki z wytłoczonym wzorem

Nauszniki są na tyle duże, że bez problemów chowają się w nich moje uszy (a mam niemałe). Pady wykonano z miękkiej gąbki, która zapewnia dobry docisk do głowy. Muszle są głębokie, jest w nich dużo miejsca między przetwornikiem a uchem. Oznacza to, że zanim dźwięk dotrze do naszych uszu ma czas i miejsce na rozwinięcie swoich skrzydeł. Niestety, nauszniki nie mają żadnej możliwości ruchu, jedynie pady zamontowane są w taki sposób, że mogą w niewielkim stopniu korygować swoje położenie. Pałąk na całej długości schowany jest w obudowie z tworzywa i prawie na całej długości od wewnętrznej strony ma miękką wyściółkę. Od zewnątrz pałąk ozdobiono logo producenta z nazwą słuchawek.
Lewy nausznik wyposażono w mikrofon. Zamontowano go na przegubie, który pozwala podnieść go do góry, gdy nie chcemy z nikim rozmawiać. Ramię mikrofonu jest elastyczne, ale nie chce się w łatwy sposób dopasować do miejsca, w którym chcemy je umieścić. Z tej samej strony słuchawek wyprowadzono przewód audio. Jego wyjście solidnie zabezpieczono przed uszkodzeniem.

suchawki mionix nash 20 7 20161004 1778960962

Miesjca na uszy jest naprawdę sporo

Kolejnym plusem tych słuchawek jest długość przewodu - ok. 3 metrów. Nie ma na nim kontrolera regulującego głośność i działanie mikrofonu. Potencjometr przy pomocy którego możemy kontrolować poziom dźwięku umieszczono z tyłu tego samego nausznika. Przewód zakończono dwoma pozłacanymi wtykami jack 3.5mm. Szkoda tylko, że nie oznaczono końcówek żadnym znacznikiem, który informowałby o tym, który wtyk odpowiada za dźwięk, a który za mikrofon. I tym niestety producent załapał u mnie minusa.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube