Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test słuchawek bezprzewodowych ART AP-B04

  • Opublikowano: środa, 23, marzec 2016 07:00
  • 23 Mar

Spis treści

W dzisiejszych czasach liczy się jedno - mobilność. Komputery stacjonarne zostały zastąpione przez laptopy i tablety, telefony przestały być zwykłymi telefonami, a rozwój technologii bezprzewodowych zaoferował coś, co kiedyś było tylko marzeniem. Małe, lekkie i pozbawione kabelków - słuchawki bezprzewodowe. I właśnie takie, oznaczone symbolem AP-B04, oferowane przez firmę ART, dziś Wam przybliżę.

ART to marka, która istnieje na naszym rynku od ponad 10 lat. Logo tej firmy oznaczone są akcesoria do urządzeń IT, RTV, oświetleniowych i drukujących. W zależności od linii produktowej, firma stosuje różne opakowania - mniej lub bardziej krzykliwe. W tym przypadku mamy stonowane białe pudełko z czarno-czerwonymi grafikami. Częściowo przezroczyste odsłania konstrukcję słuchawek - czarnych ze srebrnymi wykończeniami. Wyglądają elegancko. I oczywiście już na pudełku podkreślona jest informacja, że są to słuchawki bezprzewodowe. W środku opakowania oprócz słuchawek znajduje się przewód audio (wtyki jack 3.5mm na obu końcach) oraz przewód do ładowania microUSB/USB. Tu mała uwaga - powierzchnie wtyków w obu przewodach nie są posrebrzane. O ile w przypadku przewodu zasilającego ma to mniejsze znaczenie, o tyle w przypadku przewodu audio jest to ważne. Przypomnę, że złoto jest jednym z najlepszych przewodników, zapewnia więc małe straty na połączeniach.

suchawki bezprzewodowe art ap b04 1 20160322 1052901077

Opakowanie

Konstrukcja

Słuchawki wykonano z czarnego matowego tworzywa, jedynie element mocujący nauszniki do pałąka wykonano w kolorze srebrnym. Nadaje to słuchawkom eleganckiego wyglądu, ale niestety po materiałach widać, że nie jest to produkt najwyższej jakości. Kopułki wykończono stylizowaną na metal drobną siatką mesh. Od środka nauszniki wykończono miękkimi poduszkami. Zdecydowanie mniej wypełniacza użyto do wymoszczenia wewnętrznej strony pałąka. W zasadzie to w ogóle nie umieszczono tam gąbki pozostawiając jedynie trochę przestrzeni między pałąkiem a jego obiciem. Grube tworzywo z poduszką powietrzną daje efekt miękkiego wnętrza, ale... to tylko chwilowy efekt.

suchawki bezprzewodowe art ap b04 1 20160322 1245167468

ART AP-B04

Jeden z nauszników - trudno określić lewy czy prawy, bo producent nie oznaczył kanałów (dla uproszczenia, przyjmijmy, że jest to lewy) - wyposażono w gniazda microUSB i jack 3.5. Na nim też zlokalizowano przyciski sterujące. Z przodu i na dole umieszczono włącznik zasilania, a w górnej części przełącznik utworów oraz regulację głośności (ściszanie). Po drugiej stronie nausznika, a więc z tyłu, na tej samej wysokości zlokalizowano drugi przełącznik, który pozwala przełączać utwory w drugą stronę i regulować głośność (zgłaśniać). W tym samym nauszniku umieszczono małą diodę sygnalizującą stan pracy. Tutaj też umieszczono mikrofon pozwalający na prowadzenie rozmów przez telefon czy np. komunikator internetowy.

suchawki bezprzewodowe art ap b04 2 20160322 1161647958

Wykończenie nauszników

Nauszniki zamontowano do pałąka na sztywno. Nie mają możliwości żadnego ruchu, nie dopasują się więc do kształtu głowy. To zadanie muszą przejąć poduszki. Możemy za to schować nauszniki do wnętrza pałąka. Dzięki temu słuchawki zmieniają swoją wielkość, co ułatwia ich transport. Szkoda tylko, że producent nie dołączył żadnego pokrowca, który chroniłby słuchawki w czasie podróży.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube