Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test słuchawek Iriver ICP-AT500

  • Opublikowano: środa, 10, czerwiec 2015 05:16
  • 10 Cze

Spis treści

IRiver zawsze kojarzył mi się z wyższą półką. Produkty tej firmy, zawsze dopracowane, zawsze wymuskane - szybko zdobywały moją sympatię zapewniając tej firmie dobre recenzje. Czy słuchawki ICP- AT500 nie zepsują mojej dobrej opinii o tym producencie?

Do tej pory miałem w swoich rękach czytnik ebooków, tablet i odtwarzacz empetrójek i wszystkie wykonano z dużą dbałością o jakość, nie tylko pod kątem wykonania, ale i działania. I każde z nich bardzo dobrze wypadło pod kątem wizualnym. I tak samo dobrze wypadają słuchawki ICP-AT500. Są to jednak słuchawki nietypowe. Wynika to z faktu, że przy pierwszym rzucie oka ICP-AT500 skojarzyły mi się z biżuterią. Jest to efekt pozłacanych elementów obudowy, które w połączeniu z białym nadają słuchawkom ekskluzywny i kobiecy charakter. Duży korpus powoduje, że słuchawki mogą sprawiać wrażenie kolczyków, a złoto rzuca się w oczy. Są też inne wersje kolorystyczne: srebrno-czarne i czarno-czarne. I wyglądają one równie elegancko, i nie tak kobieco.

suchawki iriver icp at500 2 20150604 1967732259

Komora akustyczna jest podłużna, zwęża się ku końcowi. Jej miękkie kształty są przyjemne dla oka i co najważniejsze bardzo dobrze wpasowują się w ucho (a przynajmniej w moje). Wydawałoby się, że długa obudowa - ICP-AT500 mają jeden z większych korpusów, z jakimi miałem do czynienia - spowoduje małą stabilność słuchawek w uchu. W praktyce jednak słuchawki bardzo dobrze trzymają się małżowiny. Niemniej, nie każdemu może odpowiadać taki rozmiar słuchawek. Warto o tym pamiętać. Dodam jeszcze, że kanał akustyczny zabezpieczono siatką - bardzo gęstą.
Słuchawki wyposażono w płaski przewód, który ma jedną poważną zaletę - nie plącze się. Sprawdzone empirycznie. Długi na 1.5 metra kabelek zakończono wtykiem kątowym typu jack 3.5 mm. Oczywiście pozłacanym. W odległości ok 30 cm od słuchawek znajduje się rozdzielacz, który dzieli jeden przewód na dwa osobne kanały. Jest on dwu częściowy, jedna jego część jest ruchoma. Dzięki temu możemy sobie regulować długość "wolnych" przewodów.

suchawki iriver icp at500 4 20150604 1781301785

Ponieważ trafił do mnie egzemplarz testowy, w pudełku oprócz słuchawek nie znalazłem nic więcej. Przeszukałem sieć, stronę producenta, polskiego przedstawiciela iRver... i dopiero na japońskiej stronie znalazłem specyfikację z informacją co znajduje się w zestawie. A jest tego niestety niewiele, bo oprócz słuchawek dostaniemy jedynie trzy rozmiary tipsów. Szkoda, że producent nie dorzuca jakiegoś woreczka na słuchawki.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube