Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test słuchawek Phiaton MS500 Bridge

  • Opublikowano: środa, 09, lipiec 2014 13:12
  • 09 Lip

Spis treści

Phiaton nie jest tak znaną marką jak AKG czy Sennheiser, chociaż miłośnicy dobrego brzmienia rozpoznają już produkty z logo tej firmy wiedząc, że można się po nich spodziewać dobrej muzyki. I dobrego wykonania. W moje ręce wpadł model MS500, o którym dziś opowiem. 

phiaton-ms500

Słuchawki są nietypowe. I to pod kilkoma względami. Zanim jednak opowiem dlaczego, powiem co dostajemy w zestawie. Oprócz głównego bohatera, w pudełku znajduje się pokrowiec, pozłacaną przejściówkę z jack 3.5mm na jack 6.5 mm, przewód słuchawkowy zakończony kątową i prostą wtyczką Jack 3.5 mm oraz przewód do telefonu z takimi samymi końcówkami. Długość obu przewodów wynosi 120 cm. Różnica pomiędzy nimi polega na tym, że wersja telefoniczna posiada w odległości ok. 10 cm od jednego z końców kontroler, z wbudowanym mikrofonem i przyciskiem, przy pomocy którego możemy rozpoczynać i kończyć rozmowy telefoniczne. Końcówki stylizowane są na srebrne, ich obudowy pokryto nacięciami w tzw. jodełkę, dzięki czemu łatwo jest je chwycić i wyciągnąć z gniazda. Niestety, samych wtyków nie pokryto warstwą złota. Czerwone przewody nie dość, że ładnie się prezentują ze srebrnymi końcówkami, to jeszcze zabezpieczone materiałowym oplotem zapewniają dobrą wytrzymałość. I się nie plączą, co dla wielu osób może być dość ważne.

suchawki phiaton ms500 bridge 8 20140709 1989176345

Charakterystyczną cechą tych Phiatonów jest nowoczesny wygląd. Nie ma tu okrągłych czy owalnych nauszników i pałąka zbudowanego z płaskiej taśmy. Tu nauszniki są trójkątne, z wierzchołkiem skierowanym w dół. Płaskie kopułki w czarnym matowym kolorze płynnie przechodzą w grube poduszki wykonane z miękkiej, gładkiej skóry. Nauszniki zamontowano na lekko wygiętych okrągłych prowadnicach aluminiowych, na których przesuwają się w górę i dół. W ten sposób mamy możliwość zwiększenia rozmiaru pałąka. Nausznik ma niewielką możliwość ruchu w obu osiach, dzięki czemu może się wygodnie dopasować do kształtu głowy. Z kolei przegub zamontowany w miejscu połączenia nauszników z pałąkiem pozwala na schowanie ich do środka. W efekcie zmniejsza się rozmiar słuchawek. Listwę pałąka schowano w skórzanej osłonie, która od środka wyposażona jest w niewielką warstwę gąbki.
Kolejną charakterystyczną cechą tych słuchawek jest sposób podłączenia przewodu. Gniazda umieszczone są w prowadnicach, na których zamontowano nauszniki. Przewód możemy podłączyć zarówno z lewej, jak i z prawej strony.

suchawki phiaton ms500 bridge 21 20140709 1746808402

Dołączony w zestawie pokrowiec wygląda równie dobrze. Uszyto go ze sztucznej skóry, którą w środku wyposażono w kieszeń na przewody. Trudno przyczepić się tutaj do jakości, wszystko jest dobrze spasowane, wygląda solidnie a przez nietypowy wygląd, również ciekawie. Połączenie czarnego, matowego tworzywa ze srebrnym aluminium i czerwonym kolorem przewodu, tworzy ładny efekt kolorystyczny.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube