IRISNotes Air 3

Długopis cyfrowy ułatwia życie

Więcej...

Logitech K400 Plus TV

Klawiatura do telewizora...

Więcej...

TP-LINK Archer C5400

Router jak Stonehenge

Więcej...

Natec Turbot

Klawiatura dedykowana Smart TV

Więcej...

Lioncast LK300 RGB

Mechaniczna klawiatura z pełnym podświetleniem

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test głośników Logitech Bluetooth Speakers Z600

  • Opublikowano: środa, 19, luty 2014 13:19
  • 19 Lut

Logitech zatrudnia spory zespół projektantów, którzy pracują nad nowymi, ciekawymi projektami głośników. Przez moje laboratorium przeszło już kilkanaście mniej lub bardziej zaawansowanych systemów, które lepiej lub gorzej (z reguły lepiej) odtwarzały dźwięk oferując wykorzystanie nowinek technologicznych zarówno podczas przesyłania dźwięku, jak i jego odtwarzania. Czy głośniki Logitech Bluetooth Speakers Z600 też będą ładnie brzmiały? 

Logitech-Z600Konstrukcja kolumn przywodzi mi na myśl kominy Huty Katowic, szersze na dole, łagodnym łukiem zwężają się ku górze. Na pewno nie można odmówić im ładnego wyglądu, chociaż ja osobie nie przepadam za jasnymi kolorami i wolałbym coś ciemniejszego. Niemniej, kolumny wyglądają elegancko, zwłaszcza, gdy postawimy je pod dwóch stronach monitora.
Kolumny praktycznie w całości otoczone są materiałem, który ukrywa pod spodem przetworniki. Jedynie z tyłu, na całej wysokości głośników widać szeroki na ok. 2 centymetry „gołej obudowy”. Główna kolumna, w tym właśnie miejscu ma zlokalizowane przyciski sterujące: przycisk zasilania, nawiązywania połączenia bezprzewodowego oraz gniazdo na wtyk typu jack 3.5mm i microUSB. Jak widać głośniki nie koniecznie muszą być podłączone do źródła dźwięku przez Bluetooth. Oba gniazda są zaślepione białymi zawleczkami, które wg instrukcji możemy wyciągnąć przy pomocy spinacza.
Obie kolumny połączone są płaskim, białym przewodem, który łączy się w kostce, do której podpinany jest zasilacz. Biały kolor dobrze harmonizuje się z kolumnami i doskonale pasuje do nowoczesnego, jasnego wystroju mieszkania. Długość przewodów pozwala ustawić kolumny w odległości ok. 2.5 m od siebie. Przewód zasilający ma długość ok. 1.7 m. Główna kolumna ma na swoim wierzchołu czujniki dotykowe, przy pomocy których regulujemy głośność. Z kolei zaglądając pod podstawy obu kolumn możemy zobaczyć membrany przetworników, osadzone w głębi mają około centymetrową poduszkę powietrzną, którą mogą wykorzystać do wzmocnienia dźwięku.

goniki logitech bluetooth speakers z600 1 20140219 1325818534  z10456686QBudowa-Huty-Katowice
W opakowaniu, oprócz głośników i zasilacza znajdziemy również przewód audio – z wtykiem jack 3.5 mm oraz mikronadajnik Bluetooth na USB. Nie licząc oczywiście dokumentacji papierowej, czyli gwarancji i instrukcji.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube