foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Spis treści

Słuchawki TWS na dobre już zawojowały świat wbijając się w uszy użytkowników urządzeń mobilnych. Zdarzają się jeszcze osoby noszące słuchawki nauszne, lub (bardzo rzadko) przewodowe słuchawki douszne, ale to właśnie te oferujące True Wireless Sound są najczęściej widoczne. Pomimo tego, że są dyskretne. I coraz więcej firm chce zaistnieć na tym polu. Jedną z nich jest Natec, który niedawno wprowadził na rynek model SOHO. Jak się zapewne domyślacie, to o nim dziś napiszę.

Nie będę opisywał Wam opakowania, w którym dostarczane są słuchawki. Nie różni się ono szatą graniczną od tej, które zastosowano w przypadku innych pudełek. Oczywiście różni się grafiką i tekstem, ale jeśli czytaliście recenzje innych akcesoriów Natec, wiecie czego się spodziewać. Pomoże Wam w tym też zdjęcie, które publikuję.

suchawki natec soho tws 1 20210717 1595701481

Opakowanie słuchawek

Konstrukcja

W środku znajduje się owalne etui, dwa przewody oraz oczywiście słuchawki TWS z dodatkowymi tipsami w komplecie. Schowek na słuchawki, jest jednocześnie ich ładowarką, do czego się już przyzwyczailiśmy. Wykonano go z ciemnego tworzywa, gładkiego w dotyku. W porównaniu do innych „pudełek” na słuchawki TWS, to jest duże. Ciągle jednak możemy je schować w kieszeni spodni (choć z jeansami niektórzy mogą mieć kłopot). Z przodu, schowane za plastikową osłoną, znajdują się dwa porty USB – standardowy 2.0 oraz microUSB. Zapytacie pewnie po co ten pierwszy – producent umożliwia przez niego ładowanie urządzeń zewnętrznych. Tym samy Natec SOHO TWS może pełnić rolę power banku. Jest to pierwsze etui na słuchawki, w którym spotkałem się z taką funkcją. Z przodu, znajdują się cztery małe diody, które swoim niebieskim światłem informują o stanie naładowania ogniw.
W środku ładowarki znajdują się gniazda wyposażone w magnes. Wyprofilowano je w taki sposób, by każdy z modułów trafił w przeznaczone mu miejsce. Niewielkie wcięcia w obudowie ułatwiają ich wyjmowanie.

suchawki natec soho tws 2 20210717 1605179283

Komplet, który dostajemy

Słuchawki mają kształt łezki z kanałem akustycznym wyprowadzonym z boku. Dolna część obudowy jest lekko spłaszczona, w efekcie czego powstały specyficzne „skrzydełka”, które mają poprawić osadzenie modułów w uszach. Z kolei górne powierzchnie są lekko wklęsłe, co ułatwia sterowanie płytkami dotykowymi, w które je wyposażono. Trochę może martwić krótki kanał akustyczny, ponieważ normalnie jest on swego rodzaju „kotwicą”, która zapewnia stabilność słuchawek w uchu. To może być powód zaprojektowania tych specyficznych skrzydełek, o których napisałem powyżej.

suchawki natec soho tws 4 20210717 1567968304

Natec SOHO TWS

Każda ze słuchawek została dla ułatwienia oznakowana literką L i R, żebyśmy nie pomylili się umieszczając je w uchu. Kanały akustyczne wyposażono w uniwersalne tipsy, ale producent dołączył też zapasowe w różnych rozmiarach, co ułatwi dopasowanie modułów do uszu.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube