foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Spis treści

Dawno nie miałem w testach słuchawek dokanałowych, kiedy więc nadarzyła się okazja sprawdzenia nowego modelu Cresyna, moje rączki szybko wyciągnęły się po pudełko. Zwłaszcza, że jest to Cresyn, a jak na razie firma ta ani razu nie rozczarowała mnie swoimi produktami. Zapraszam więc do zapoznania się z moją opinią na temat słuchawek C740S.

suchawki cresyn740s 1 20140118 1222563074

Jak na Cresyna przystało, słuchawki są zapakowane w eleganckie unikalne pudełko. Ładnie wkomponowane grafiki prezentujące zarówno słuchawki, jak i ich budowę i lokalizację w uchu, wzbogacone o zielone i białe napisy umieszczono na ciemnym, grafitowym tle. Wygląda to niezwykle elegancko, ale to jeszcze nie wszystko, czym producent zaskakuje amatora tych słuchawek. Przednia część unosi się do góry prezentując nam ukryte pod spodem za przezroczystym tworzywem słuchawki. Elegancko umieszczone w piance, chwalą się tym co mają najlepszego – budową, kontrolerem i dodatkowymi tipsami wykonanymi z pianki Comply.
Po otwarciu pudełka spotkała mnie mała niespodzianka. W środku oprócz słuchawek znalazłem również woreczek na C704S, a w nim dodatkowe 3 komplety tipsów w różnych rozmiarach.

Przewód słuchawek ma długość 1.2m i zakończony jest złoconym wtykiem jack 3.5mm. Końcówka jest wzmocniona, co bardzo mi się podoba. Nie muszę się obawiać się, że po dłuższym użytkowaniu przewód się złamie w tym miejscu. No i oczywiście zestawienie kolorów srebrny, czarny i złoty … wygląda naprawdę dobrze. Sam przewód jest lekko spłaszczony, dzięki czemu ma być mniej podatny na plątanie. Czy tak jest faktycznie, najlepiej samemu sprawdzić. Na długości ok. 30 centymetrów znajduje się rozgałęźnik (splitter), który zamienia nam jeden przewód na dwa osobne. Lewy przewód w połowie swej długości ma pilota, z wbudowanym mikrofonem. Przy jego pomocy możemy też odbierać i kończyć rozmowy.

suchawki cresyn740s 3 20140118 1120444386Słuchawki wykonane są z połączenia aluminium i czarnego tworzywa. Te dwa kolory doskonale się ze sobą komponują, dzięki czemu słuchawki wyglądają elegancko. Cresyn zastosował tu technologie dual-chamber – mamy dwie komory, dzięki którym wydobywający się z nich dźwięk ma czyste, a przede wszystkim pełniejsze brzmienie. Dodatkowo technologia Multi Tunning Acoustic Sound pozwala uzyskać brzmienie, bogate w szczegóły i smaczki zarezerwowane do tej pory dla znacznie droższych słuchawek. Wyraźnie widać podział na dwie komory: mniejszą i większą. Ta większa posiada szczeliny, którymi część dźwięków dostaje się do naszego ucha. Jednak główny strumień dźwięków dociera do nas przez tulejkę, którą wsuwamy w nasz kanał słuchowy. Tulejka jest zabezpieczona gęstą siatka przed dostaniem się do środka potencjalnych zanieczyszczeń. Aby lepiej wpasowywała się w ucho jest ona przesunięta trochę w bok.
Ogólne wrażenia wizualne są jak najbardziej pozytywne. Cresyn C740S prezentuje się bardzo ładnie, stylowo i nowocześnie. Z ładnym wyglądem idzie w parze wysoka jakość wykonania, która potwierdza, że Cresyn to marka godna zainteresowania.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube