Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Test kamery TP-LINK NC450 HD Pan/Tilt WiFi

  • Opublikowano: niedziela, 01, październik 2017 05:49
  • 01 Paź

Żyjemy w czasach, które pozwalają nam na znacznie większą kontrolę naszego życia niż było to 20 lat temu. Wszędobylski Internet umożliwia ciągłą komunikację z innym ludźmi i jednoczesne podglądanie ich życia. Chcemy też wiedzieć co się dzieje w domu w czasie naszej nieobecności i czy faktycznie prawdziwe jest stwierdzenie, że „gdy kota nie ma, myszy harcują”. Umożliwiają to kamery, takie jak np. TP-LINK NC450 HD Pan/Tilt WiFi, o której Wam dziś opowiem.

Wspomniana kamera nie należy do małych, dyskretnych urządzeń, które możemy użyć w charakterze akcesoriów szpiegowskich. Widać to po grafice umieszczonej na opakowaniu. Projektant pokazał nam też, że dostęp do obrazu z kamery możemy mieć za pośrednictwem smartfona. Oczywiście jest tam również dużo parametrów technicznych pokazujących możliwości tego urządzenia. Nie zabrakło pokazanych w przystępny – przy pomocy ikon – cech, które informują o możliwości obrotu, nocnej wizji, detekcji ruchu i miejsca na kartę pamięci. W środku oprócz papierowej dokumentacji, tekturowej skróconej instrukcji montażu (bardzo przejrzysta i przystępna) i samej kamery znalazłem przewód Ethernet, zewnętrzną antenę WIFI, adapter PoE, przedłużacz do zasilacza oraz uchwyt montażowy z kompletem kołków. To pokazuje, że mamy duże możliwości, jeśli chodzi o montaż.

kamera tp link nc450 1 20170929 1443761238

Pudełko z kamerą

Konstrukcja

Obiektyw TP-LINK HD Pan/Tilt zamknięto w obudowie przypominającej trochę duże jajko w dedykowanej dla niego miseczce. Stanowi ona podstawę, w której umieszczono mechanizm obracający kamerę. Podobnie zrobiono z obiektywem, zamontowano go w ruchomej głowicy umożliwiającej ruch w górę i w dół. Na bokach „skorupki” umieszczono małe kratki chroniące wbudowane w środku głośniki. Z przodu podstawy znajduje się mała dioda informująca o stanie pracy kamery, a pod nią mikrofon. Natomiast z tyłu umieszczono wszystkie interfejsy – gniazdo antenowe, port Ethernet, gniazdo zasilania i gniazdo karty pamięci. Tutaj też znajduje się przycisk posiadający funkcje WPS i Resetu. Stabilność kamery – o ile nie korzystamy z uchwytu montażowego –zapewnia umieszczone na obwodzie podstawy gumowe tworzywo.

kamera tp link nc450 2 20170929 1187889258

Zawartość opakowania

Obudowę wykonano z białego, błyszczącego tworzywa, które kontrastuje z czarną osłoną obiektywu. Prezentuje się elegancko i profesjonalnie. Nowoczesny wygląd i uniwersalna biel doskonale wpasują się w każdy wystrój mieszkania. A przy tym wszystkim, wygląda na solidną konstrukcję, która nie jedno wytrzyma. Nie rzucajcie nią jednak o podłogę, pomimo solidnego wyglądu ciężar może zrobić swoje.

Komentarze   

# flash 2017-10-30 17:03
Super są te kamerki do pilnowania domu jak i smarthomey z tokenami czujnikami gniazdkami. Nie jest to drogie a daje duże poczucie bezpieczeństwa, za to kamery można też np do pilnowania dziecka użyć, co zresztą robię. ten Tplink nawet by się lepiej sprawdził do pilnowania dziecka skoro ma 360 zakres niż ta co mam podłączoną do systemu ochrony domu lamax SHIELD tam kamery są punktowe, ale za to jakość nagrań jest super. Jedyny minus wszystkich tych zabawek to ich koszt. Ale warto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube