ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Karta graficzna z hybrydowym chłodzeniem DirectCU H2O

Zespół ASUS Republic of Gamers zapowiedział wprowadzenie na rynek nowej karty graficznej z ekskluzywnym, hybrydowym systemem chłodzącym, który daje użytkownikom wybór pomiędzy powietrzem a wodą. Poseidon GTX 780 z DirectCU H2O uzyskuje temperatury pracy niższe nawet o 24°C w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi. W grach Assassin’s Creed® IV: Black FlagTM oraz BattleField 4TM osiąga o 140% niższą temperaturę i dostarcza o 12% szybszą rozgrywkę.

Nowa karta zasilana jest procesorem graficznym NVIDIA GeForce® GTX 780. Wyposażona została w technologie i innowacje ROG, takie jak: wentylatory odporne na zakurzenia zwiększające żywotność, Thermal Armor usprawniającą chłodzenie w obszarze tranzystorów, moduły regulacji napięcia DIGI+ oraz kondensatory Black Metallic zapewniające zwiększoną stabilność i mniejszy hałas. Taktowanie układu graficznego zostało fabrycznie podniesione i wynosi 954 MHz w trybie standardowym, a 1006 MHz w trybie Boost 2.0.
Ekskluzywna technologia DirectCU H2O
Zastosowana w karcie technologia DirectCU H2O, pozwala na korzystanie z chłodzenia wodą oraz powietrzem. Użytkownicy otrzymują większą swobodę i niezwykle wydajne eliminowanie ciepła.
Jak to działa? Specjalnie opracowana komora parowa bezpośrednio styka się z procesorem graficznym, zapewniając szybsze rozpraszanie gorącego powietrza, a miedziane przewody cieplne oraz szerokie żebra chłodzące dodatkowo odprowadzają ciepło z karty i zapewniają niską temperaturę pracy. Standardowe gwinty G¼, pozwalają w prosty sposób przymocować do karty blok wodny.
Karta Poseidon GTX780 uzyskuje niższe od referencyjnych modeli temperatury pracy – w przypadku chłodzenia powietrzem o 7°C, a cieczą o 24°C. Procesor graficzny jest chłodniejszy podczas pracy w trybie GPU Boost 2.0.
Stworzone, by wytrzymać w najcięższych warunkach
Inżynierowie firmy ASUS opracowali kartę ROG Poseidon GTX 780 tak, aby działała jak najdłużej. Za jej zasilanie odpowiada 10-fazowa sekcja DIGI+ VRM z komponentami zgodnymi z technologią Super Alloy Power. Kondensatory Black Metallic oraz wzmocnione tranzystory są w stanie wytrzymać dużo większe obciążenia dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów zwiększających niezawodność, poziom napięcia i żywotność całej karty nawet pięciokrotnie. DIGI+ VRM pozwala na regulację napięcia, co przekłada się na duży margines przetaktowywania na poziomie znacznie większym, niż w przypadku jakichkolwiek innych kart graficznych.
Poseidon GTX 780 posiada również wytrzymałą tylną płytkę wykonaną ze stopu aluminium oraz unikalne rozwiązanie Thermal Armor z podkładkami termicznymi, co dodatkowo zapobiega wyginaniu karty oraz zwiększa wydajność chłodzenia w strefach kondensatorów i pamięci.
Płynna rozgrywka w nowym świetle
ROG Poseidon GTX 780 wyposażona jest w GPU Tweak - ekskluzywne narzędzie, które zapewnia szybką, prostą i bezpieczną kontrolę taktowania, napięcia, prędkości wentylatorów i zużycia energii.
Narzędzie GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności z ekranu przez Internet w czasie rzeczywistym - dzięki temu inni mogą oglądać rozgrywkę na żywo. Użytkownik może również nadać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery.
Karta ROG Poseidon GTX 780 oprócz ogromnej mocy oferuje doskonały wygląd. Diody LED świecą na czerwono i pulsują, gdy karta jest aktywna.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Sugerowana cena detaliczna modelu POSEIDON-GTX780-P-3GD5będzie kształtowała się na poziomie ok. 2290 zł brutto.
SPECYFIKACJA
Poseidon-GTX780-P-3GD5
• NVIDIA GeForce GTX 780
• PCI Express® 3.0
• 3072MB pamięci GDDR5
• Taktowanie rdzenia 1006 MHz
• 2304 rdzenie CUDA (procesory strumieniowe)
• Taktowanie pamięci 6008 MHz (1502 MHz GDDR5)
• Interfejs pamięci 384-bit
• Wyjście DVI-/DVI-D
• Wyjście HDMI
• Wyjście DisplayPort

 

Komentarze zostały wyłączone