ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Karta graficzna z hybrydowym chłodzeniem DirectCU H2O

Zespół ASUS Republic of Gamers zapowiedział wprowadzenie na rynek nowej karty graficznej z ekskluzywnym, hybrydowym systemem chłodzącym, który daje użytkownikom wybór pomiędzy powietrzem a wodą. Poseidon GTX 780 z DirectCU H2O uzyskuje temperatury pracy niższe nawet o 24°C w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi. W grach Assassin’s Creed® IV: Black FlagTM oraz BattleField 4TM osiąga o 140% niższą temperaturę i dostarcza o 12% szybszą rozgrywkę.

Nowa karta zasilana jest procesorem graficznym NVIDIA GeForce® GTX 780. Wyposażona została w technologie i innowacje ROG, takie jak: wentylatory odporne na zakurzenia zwiększające żywotność, Thermal Armor usprawniającą chłodzenie w obszarze tranzystorów, moduły regulacji napięcia DIGI+ oraz kondensatory Black Metallic zapewniające zwiększoną stabilność i mniejszy hałas. Taktowanie układu graficznego zostało fabrycznie podniesione i wynosi 954 MHz w trybie standardowym, a 1006 MHz w trybie Boost 2.0.
Ekskluzywna technologia DirectCU H2O
Zastosowana w karcie technologia DirectCU H2O, pozwala na korzystanie z chłodzenia wodą oraz powietrzem. Użytkownicy otrzymują większą swobodę i niezwykle wydajne eliminowanie ciepła.
Jak to działa? Specjalnie opracowana komora parowa bezpośrednio styka się z procesorem graficznym, zapewniając szybsze rozpraszanie gorącego powietrza, a miedziane przewody cieplne oraz szerokie żebra chłodzące dodatkowo odprowadzają ciepło z karty i zapewniają niską temperaturę pracy. Standardowe gwinty G¼, pozwalają w prosty sposób przymocować do karty blok wodny.
Karta Poseidon GTX780 uzyskuje niższe od referencyjnych modeli temperatury pracy – w przypadku chłodzenia powietrzem o 7°C, a cieczą o 24°C. Procesor graficzny jest chłodniejszy podczas pracy w trybie GPU Boost 2.0.
Stworzone, by wytrzymać w najcięższych warunkach
Inżynierowie firmy ASUS opracowali kartę ROG Poseidon GTX 780 tak, aby działała jak najdłużej. Za jej zasilanie odpowiada 10-fazowa sekcja DIGI+ VRM z komponentami zgodnymi z technologią Super Alloy Power. Kondensatory Black Metallic oraz wzmocnione tranzystory są w stanie wytrzymać dużo większe obciążenia dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów zwiększających niezawodność, poziom napięcia i żywotność całej karty nawet pięciokrotnie. DIGI+ VRM pozwala na regulację napięcia, co przekłada się na duży margines przetaktowywania na poziomie znacznie większym, niż w przypadku jakichkolwiek innych kart graficznych.
Poseidon GTX 780 posiada również wytrzymałą tylną płytkę wykonaną ze stopu aluminium oraz unikalne rozwiązanie Thermal Armor z podkładkami termicznymi, co dodatkowo zapobiega wyginaniu karty oraz zwiększa wydajność chłodzenia w strefach kondensatorów i pamięci.
Płynna rozgrywka w nowym świetle
ROG Poseidon GTX 780 wyposażona jest w GPU Tweak - ekskluzywne narzędzie, które zapewnia szybką, prostą i bezpieczną kontrolę taktowania, napięcia, prędkości wentylatorów i zużycia energii.
Narzędzie GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności z ekranu przez Internet w czasie rzeczywistym - dzięki temu inni mogą oglądać rozgrywkę na żywo. Użytkownik może również nadać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery.
Karta ROG Poseidon GTX 780 oprócz ogromnej mocy oferuje doskonały wygląd. Diody LED świecą na czerwono i pulsują, gdy karta jest aktywna.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Sugerowana cena detaliczna modelu POSEIDON-GTX780-P-3GD5będzie kształtowała się na poziomie ok. 2290 zł brutto.
SPECYFIKACJA
Poseidon-GTX780-P-3GD5
• NVIDIA GeForce GTX 780
• PCI Express® 3.0
• 3072MB pamięci GDDR5
• Taktowanie rdzenia 1006 MHz
• 2304 rdzenie CUDA (procesory strumieniowe)
• Taktowanie pamięci 6008 MHz (1502 MHz GDDR5)
• Interfejs pamięci 384-bit
• Wyjście DVI-/DVI-D
• Wyjście HDMI
• Wyjście DisplayPort

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube