Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Jednopasmowy router o dużej mocy

W ofercie firmy ASUS pojawi się jednopasmowy router N300, który będzie wzmacniał zasięg sieci bezprzewodowej nawet o 300% w porównaniu ze standardowymi routerami tej klasy. Model ASUS RT-N14UHP dzięki trzem, silnym odczepianym antenom 9dBi i możliwości regulacji mocy, odpowiada na potrzeby użytkowników, którym zależy na maksymalnym pokryciu sygnałem w domu i biurze. Urządzenie posiada również port USB 2.0, który umożliwia udostępnianie drukarek, plików, a nawet mobilnego połączenia z Internetem.

Unikalny design zwiększający pokrycie sygnałem o 300%
Łatwy w użyciu router ASUS RT-N14UHP z unikatowym designem eliminuje tzw. "martwe punkty" w sieci bezprzewodowej do minimum. Urządzenie posiada zintegrowany wzmacniacz sygnału oraz trzy mocne anteny 9dBi. Innowacyjna konstrukcja zapewnia trzykrotnie większe pokrycie sygnałem bezprzewodowym w porównaniu z routerami korzystającymi ze standardowych anten (2dBi). W praktyce oznacza to objęcie zasięgiem dwóch piętek budynku. W połączeniu z prędkością Wi-Fi rzędu 300Mbit/s, RT-N14UHP stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują pokrycia sygnałem w całym domu i dla wielu podłączonych urządzeń.
Trzy w jednym
RT-N14UHP jest bardzo wszechstronnym urządzeniem – sprawdzi się jako router, bezprzewodowy punkt dostępowy lub bezprzewodowy wzmacniacz zasięgu. Dzięki temu może zostać zintegrowany z istniejącymi sieciami bezprzewodowymi, dodając funkcjonalność bezprzewodową lub zwiększając zasiąg dowolnego routera bezprzewodowego. Niezależnie od tego, na którą z opcji się zdecydujemy, zapewni nam wysokie osiągi i duży zasięg.
Doskonały do udostępniania danych w każdym miejscu i czasie
Wbudowany port USB 2.0 umożliwia łatwe udostępnianie drukarek USB i urządzeń magazynujących w sieci. Pozwala też połączyć router z Internetem za pomocą kompatybilnego dongle'a 3G/4G (HSPA+), w miejsce korzystania z portu 10/100Mbit/s Ethernet WAN. Połączenie 3G/4G może zostać udostępnione wszystkim urządzeniom w sieci, co dodatkowo zwiększa wartość użytkową routera.
RT-N14UHP obsługuje ASUS AiCloud - wbudowaną aplikację, która zmienia go w osobisty serwer chmury. Pliki przechowywane w sieci, na podłączonych urządzeniach magazynujących lub na ASUS WebStorage mogą być łatwo synchronizowane przy pomocy funkcji ASUS Smart Sync. Pozwala również udostępniać je znajomym, przyjaciołom lub rodzinie za pomocą linku przesłanego pocztą elektroniczną, wiadomością SMS lub poprzez serwis społecznościowy. Aby mieć dostęp z każdego miejsca, można zalogować się do AiCloud z dowolnej przeglądarki lub skorzystać z darmowej aplikacji AiCloud dla urządzeń Android i iOS.
Potężne funkcje, jedna konfiguracja
Konfiguracja RT-N14UHP zajmuje zaledwie 30 sekund1 — wystarczy podłączyć go do sieci i otworzyć przeglądarkę, aby uruchomić kreator Quick Internet Setup. Intuicyjny interfejs graficzny panelu ASUSWRT ułatwia konfigurację zaawansowanych funkcji sieciowych, takich jak priorytetyzacja jakości usługi (QoS). QoS pozwala użytkownikom na kontrolowanie i monitorowanie wykorzystania przepustowości na każdym z czterech dostępnych połączeń LAN. Wśród innych przydatnych funkcji znajdują się: kontrola rodzicielska, mapowanie sieci i udostępnianie drukarek. Użytkownikom, którzy potrzebują bezpiecznego, zdalnego dostępu do sieci domowej, RT-N14UHP oferuje łatwą w konfiguracji funkcję serwera VPN.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY

Informacje dotyczące ceny i dostępności będą znane w styczniu 2014 r.
SPECYFIKACJA 

SPECYFIKACJA

ASUS RT-N14UHP

Wi-Fi

802.11b/g/n (2.4GHz)

Porty

1 x 10/100Mbit/s Ethernet WAN

4 x 10/100Mbit/s Ethernet LAN

1 x USB 2.0

Transfer danych Wi-Fi

802.11n do 300Mbit/s (2.4GHz)

802.11g do 54Mbit/s

802.11g do 11Mbit/s

Anteny

3 x 9dBi mocna antena dipolowa (odczepialna), dwustrumieniowa MIMO

Procesor

Broadcom® BCM5358

Wymiary

190 x 123 x 35mm

Waga

467g

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube