ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TONSIL: Dobry start

Rodzima firma produkująca kolumny potrzebowała niewiele czasu, aby znów było o niej głośno. Najnowszy ranking popularności producentów zestawów głośnikowych i ich produktów pokazuje, że Tonsil jest liderem!

Jak wynika z danych za listopad udostępnionych przez Skąpiec.pl, jedną z największych porównywarek cenowych, Tonsil był najchętniej oglądanym producentem w kategorii „głośniki”. Pokonał tym samym takich rywali jak Jamo, JBL czy Yamaha. Również w kategorii najpopularniejszy produkt, Tonsil był niepokonany ze swoim zestawem Maestro II 180.
Zwycięskie kolumny doskonale sprawdzają się w warunkach domowych, współpracując ze sprzętem stereo jak i kinem domowym. Ich trójdrożna konstrukcja sprawia, że kolumny mają dynamiczne brzmienie i soczyste niskie tony. Aby zwiększyć komfort odsłuchu muzyki, producent wyoblił krawędzie kolumn oraz zaokrąglił od wewnątrz tuby bass-reflexu. Rozwiązania te pozwalają na zmniejszenie dyfrakcji dźwięku oraz zminimalizowanie szumów przy przepływie powietrza. Kolumny dysponują mocą 180 W.

Warto zaznaczyć, że wprowadzone niedawno do sprzedaży modele Melody i Libra również zostały ciepło przyjęte przez użytkowników.
Zestaw Melody to eleganckie kolumny podłogowe oferujące neutralne, czyste i spójne brzmienie. Z kolei Kolumny Libra przeznaczone są dla wymagających koneserów muzyki. Co ciekawe, w konstrukcji kolumny zastosowano rozwiązanie, które pozwala na wykorzystanie promieniowania tylnej powierzchni membrany głośnika niskotonowego, przez co uzyskujemy niemal doskonałą akustykę.

Oczywiście niezmiennie flagowym modelem Tonsilu pozostają kolumny Altus 300. Doskonale wszystkim znane kolumny są skierowane do szerokiego grona miłośników dynamicznej muzyki oferując im swojeponadprzeciętne możliwości. Używając tych kolumn nie będziemy mieć problemów z nagłośnieniem imprezy domowej, a nawet małej dyskoteki. Altusy 300 oferują moc maksymalną aż 300 W.

- Bardzo nas cieszą informacje, że marka Tonsil jest wciąż doceniana i bliska sercu wielu melomanów. Szanujemy również pokładane w nas nadzieje związane z odbudową marki i jej reputacji. Widać to między innymi po niesłabnącej sprzedaży modelu Altus 300, ale i inne modele też mają tendencje zwyżkowe. Mogę z dumą poinformować, że po sukcesie kolumn Maesrto II 180 postanowiliśmy wprowadzić ich następcę w całkowicie przebudowanej formie – mówi właściciel Tonsilu, Sławomir Wieszczeciński.

 

Komentarze zostały wyłączone