ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Pierwsza płyta GIGABYTE wspierająca Kontroler Thunderbolt™ 2

GIGABYTE TECHNOLOGY przedstawia swój najnowszy produkt debiutujący w segmencie płyt głównych, stworzonych dla najbardziej wymagających użytkowników. GIGABYTE Z87X-UD7 TH to płyta oparta na Intelowskim chipsecie Z87, wyposażona w złącze procesora LGA 1150. I co najważniejsze wspierająca kontroler Thunderbolt™ 2. To właśnie najnowsze złącza Thunderbolt™ 2 odpowiadają za niezwykle szybki transfer danych - nawet 20 Gb/s pomiędzy wieloma urządzeniami, w obu kanałach jednocześnie - to aż dwa razy szybciej niż w poprzedniej wersji Thunderbolta.

Z debiutu GIGABYTE Z87X-UD7 TH najbardziej ucieszą się entuzjaści. Sprzęt ten daje wiele możliwości rozbudowy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości wykonania i użytych komponentów. Dzięki temu, będzie on idealną propozycją dla tych użytkowników, którzy komputer wykorzystują do pracy nad obróbką wysokiej jakości zdjęć, plikami multimedialnymi czy grafiką 3D. Osoby te na pewno docenią również wsparcie dla technologii 4K.

Najnowsza propozycja GIGABYTE to również doskonała płyta dla fanów overclockingu. Stworzona z myślą o maksymalnym podkręcaniu parametrów została wyposażona w rozbudowane systemy chłodzące, które zapewniają stabilność pracy. Wsparcie dla SLI™ i Crossfire™ w połączeniu z 16 – fazowym układem zasilania oraz najwyższą jakością zastosowanych komponentów czynią GIGABYTE Z87X-UD7 TH niezwykle groźnym zawodnikiem w segmencie płyt głównych skierowanych do OC.

Ukłonem firmy GIGABYTE w stronę Overclockerów, jest też dodanie na płycie zaawansowanego panelu OC Touch. Wykorzystanie łatwych w użyciu guzików i wyłączników pozwala na pełną i szybką kontrolę dostępnych funkcji OC.

Do płyty głównej GIGABYTE Z87X-UD7 TH dołączona została ponadto karta Wi-Fi / Bluetooth 4.0 PCIe Expansion Card.

 

Komentarze zostały wyłączone