ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Beats Studio – legenda po tunningu.

Odświeżony model Beats by Dr. Dre – Studio trafił na rodzimy rynek i uzupełnił ofertę Hama Polska. Pierwsza wersja Beats Studio szybko stała się flagowym modelem firmy. Czy podobnie będzie tym razem?

Chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać marki Beats oraz jej topowego modelu Studio. Słuchawki z czerwoną literką „b” szturmem wdarły się na rynek, zdobyły popularność wśród gwiazd ze świata muzyki, kina i sportu co sprawiło, że Beats Studio stały się legendą za życia.
Choć pierwowzór Studio był bliski doskonałości producent postanowił całkowicie je przeprojektować. Proces tworzenia nowych Beatsów przypominał projektowanie samochodu sportowego. Mówiąc krótko, słuchawki stały się lżejsze, bardziej komfortowe i wytrzymalsze. Muszle mają bardziej nowoczesny i ergonomiczny kształt, wykonane są z nowych miękkich i wygodnych materiałów zapewniających komfort użytkowania.
Beats Studio zostały wyposażone w dwa ważne rozwiązania: Beats Acoustic Engine dba o to, by dostarczać identycznych dźwięków jakie miał na myśli ich twórca, co powoduje bardziej realistyczne doznania. Druga zastosowana technologia to ANC ( Adaptive Noise Cancelling ), która automatycznie dostosowuje dźwięk w słuchawkach do warunków otoczenia.
Nowe Beatsy są wyposażone w akumulator litowo-jonowy, który pozwala na korzystanie ze słuchawek aż przez 20 godzin i ma wbudowany wskaźnik poziomu energii. Ładowanie odbywa się przez standardowe gniazdo micro USB.
W komplecie otrzymamy kabel z wbudowanym mikrofonem i pilotem sterowania z trzema przyciskami, który daje możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia rąk.
Sugerowana przez Hama Polska cena słuchawek to 1249,- PLN.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube