Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Karta ASUS GTX 780 Ti DirectCU II – fabrycznie podkręcona i z wydajnym chłodzeniem

Do oferty firmy ASUS dołączy karta graficzna zasilana nowym procesorem GeForce® GTX 780 Ti z ekskluzywną technologią chłodzącą DirectCU II. W karcie fabrycznie podniesiono taktowanie układu graficznego do 1020 MHz w trybie Boost 2.0, a pamięci pozostawiono na standardowym poziomie 7000 MHz. Przekłada się to na jeszcze lepszą wydajność w grach – np. w przypadku BattleField 4™ jest o 6 proc. szybsza od modeli referencyjnych.

Wysoka kultura pracy
Użytkownicy już dobrze znają autorski system chłodzenia firmy ASUS – DirectCU II. To unikatowe rozwiązanie opiera się na łatwo przewodzących, 10-milimetrowych miedzianych przewodach cieplnych, które są w bezpośrednim kontakcie z procesorem graficznym. Ciepło jest rozpraszane szybko i bardzo wydajnie.
Aby dodatkowo ulepszyć chłodzenie, karta GTX 780 Ti DirectCU II wyposażona jest w o 220 proc. większy radiator, niż w kartach referencyjnych oraz wentylator CoolTech. Wykorzystuje on hybrydową konstrukcję łopatki i łożyska, zapewniając wielokierunkowy przepływ powietrza. Przekłada się to na szybsze usuwanie ciepła i stabilne działanie grafiki.
Wszystkie te innowacyjne rozwiązania firmy ASUS sprawiają, ze karta GTX 780 Ti DirectCU II ma o 30 proc. niższą temperaturę i działa 3-krotnie ciszej, niż karty referencyjne. Parametry te mają wpływ na szybsze i stabilniejsze działanie gier z najwyższych półek przy bardzo niskim poziomie hałasu.
Płynne zasilanie – stabilne działanie
Kolejną ekskluzywną technologią firmy ASUS, w jaką wyposażono kartę GTX 780 Ti DirectCU II jest moduł cyfrowej regulacji napięcia DIGI+, czyli 10-fazowy system, który redukuje szum zasilania o 30 proc. i zwiększa wydajność energetyczną o 15 proc. w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi. Moduł DIGI+ oferuje też szerszą tolerancję modulacji napięcia i zwiększa stabilność oraz żywotność – nawet 2,5-krotnie w porównaniu z kartami referencyjnymi.
Firma ASUS stworzyła DIGI+ VRM stosując komponenty najwyższej jakości. Moduł wykorzystuje kondensatory z polimeryzowanych półprzewodników organicznych, natomiast sama karta GTX 780 Ti DirectCU II posiada aluminiową pokrywę, która redukuje hałas, zwiększa wytrzymałość, możliwość przetakowywania i stabilność.
Intuicyjne i bezpieczne przetaktowywania
GTX 780 Ti DirectCU II wyposażono w rozwiązanie GPU Tweak. To łatwe w użyciu narzędzie daje użytkownikom wiele możliwości maksymalnego wykorzystania potencjału, jaki drzemie w procesorze graficznym GTX 780 Ti. Umożliwia kontrolę nad prędkością i napięciem procesora graficznego oraz nad taktowaniem pamięci grafiki w czasie rzeczywistym. Zwiększanie taktowania jest dzięki temu bardziej dostępne dla mniej zaawansowanych użytkowników i mogą je wykonywać z większą pewnością.
Narzędzie GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności z ekranu przez Internet w czasie rzeczywistym i dzielenie się rozgrywką z innymi. Użytkownik może również nadać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery.

CENA
Sugerowana cena detaliczna będzie się kształtowała na poziomie 2790 zł brutto.

SPECYFIKACJA 

GTX780TI-DC2OC-3GD5
• NVIDIA GeForce® GTX™ 780 Ti
• PCI Express® 3.0
• OpenGL® 4.4
• Pamięć 3 GB GDDR5
• Taktowanie rdzenia 1020 MHz (przyspieszona)
• 2880 rdzeni CUDA (procesorów strumieniowych)
• Taktowanie pamięci 7000MHz
• Wyjście DVI-/DVI-D
• Wyjście HDMI
• Wyjście DisplayPort
1 Specyfikacje i dostępność produktów mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Mogą też różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od aplikacji, sposobu użycia oraz innych czynników.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube