Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Karta ASUS GTX 780 Ti DirectCU II – fabrycznie podkręcona i z wydajnym chłodzeniem

Do oferty firmy ASUS dołączy karta graficzna zasilana nowym procesorem GeForce® GTX 780 Ti z ekskluzywną technologią chłodzącą DirectCU II. W karcie fabrycznie podniesiono taktowanie układu graficznego do 1020 MHz w trybie Boost 2.0, a pamięci pozostawiono na standardowym poziomie 7000 MHz. Przekłada się to na jeszcze lepszą wydajność w grach – np. w przypadku BattleField 4™ jest o 6 proc. szybsza od modeli referencyjnych.

Wysoka kultura pracy
Użytkownicy już dobrze znają autorski system chłodzenia firmy ASUS – DirectCU II. To unikatowe rozwiązanie opiera się na łatwo przewodzących, 10-milimetrowych miedzianych przewodach cieplnych, które są w bezpośrednim kontakcie z procesorem graficznym. Ciepło jest rozpraszane szybko i bardzo wydajnie.
Aby dodatkowo ulepszyć chłodzenie, karta GTX 780 Ti DirectCU II wyposażona jest w o 220 proc. większy radiator, niż w kartach referencyjnych oraz wentylator CoolTech. Wykorzystuje on hybrydową konstrukcję łopatki i łożyska, zapewniając wielokierunkowy przepływ powietrza. Przekłada się to na szybsze usuwanie ciepła i stabilne działanie grafiki.
Wszystkie te innowacyjne rozwiązania firmy ASUS sprawiają, ze karta GTX 780 Ti DirectCU II ma o 30 proc. niższą temperaturę i działa 3-krotnie ciszej, niż karty referencyjne. Parametry te mają wpływ na szybsze i stabilniejsze działanie gier z najwyższych półek przy bardzo niskim poziomie hałasu.
Płynne zasilanie – stabilne działanie
Kolejną ekskluzywną technologią firmy ASUS, w jaką wyposażono kartę GTX 780 Ti DirectCU II jest moduł cyfrowej regulacji napięcia DIGI+, czyli 10-fazowy system, który redukuje szum zasilania o 30 proc. i zwiększa wydajność energetyczną o 15 proc. w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi. Moduł DIGI+ oferuje też szerszą tolerancję modulacji napięcia i zwiększa stabilność oraz żywotność – nawet 2,5-krotnie w porównaniu z kartami referencyjnymi.
Firma ASUS stworzyła DIGI+ VRM stosując komponenty najwyższej jakości. Moduł wykorzystuje kondensatory z polimeryzowanych półprzewodników organicznych, natomiast sama karta GTX 780 Ti DirectCU II posiada aluminiową pokrywę, która redukuje hałas, zwiększa wytrzymałość, możliwość przetakowywania i stabilność.
Intuicyjne i bezpieczne przetaktowywania
GTX 780 Ti DirectCU II wyposażono w rozwiązanie GPU Tweak. To łatwe w użyciu narzędzie daje użytkownikom wiele możliwości maksymalnego wykorzystania potencjału, jaki drzemie w procesorze graficznym GTX 780 Ti. Umożliwia kontrolę nad prędkością i napięciem procesora graficznego oraz nad taktowaniem pamięci grafiki w czasie rzeczywistym. Zwiększanie taktowania jest dzięki temu bardziej dostępne dla mniej zaawansowanych użytkowników i mogą je wykonywać z większą pewnością.
Narzędzie GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności z ekranu przez Internet w czasie rzeczywistym i dzielenie się rozgrywką z innymi. Użytkownik może również nadać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery.

CENA
Sugerowana cena detaliczna będzie się kształtowała na poziomie 2790 zł brutto.

SPECYFIKACJA 

GTX780TI-DC2OC-3GD5
• NVIDIA GeForce® GTX™ 780 Ti
• PCI Express® 3.0
• OpenGL® 4.4
• Pamięć 3 GB GDDR5
• Taktowanie rdzenia 1020 MHz (przyspieszona)
• 2880 rdzeni CUDA (procesorów strumieniowych)
• Taktowanie pamięci 7000MHz
• Wyjście DVI-/DVI-D
• Wyjście HDMI
• Wyjście DisplayPort
1 Specyfikacje i dostępność produktów mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Mogą też różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od aplikacji, sposobu użycia oraz innych czynników.

Komentarze zostały wyłączone