Sennheiser Momentum In-Ear Wireless Black

Dobre brzmienie to nie wszystko

Więcej...

Xblitz X5

Wideorejestrator montowany nad lusterkiem

Więcej...

Asustor AS4002T

NAS godny uwagi

Więcej...

Lenovo L27i-28

Prostota i elegancja

Więcej...

SanDisk Ultra USB Typ-C

Mały ale sprawny

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
54% użytkowników internetu w wieku powyżej 25 lat obawia się włamania na swoje konta w mediach społecznościowych
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Przygotuj się na Gears 5 ze specjalną edycją urządzeń Razera

Przygotuj się na Gears 5 ze specjalną edycją urządzeń Razera

Razer ogłosił dziś premierę dwóch ekskluzywnych serii urządzeń peryferyjnych dla PC i Xbox One nawiązujących do marki Gears. Razer Gears 5 Edition zawiera bezprzewodową klawiaturę i myszkę Turret dla Xbox One, bezprzewodowe słuchawki Thresher dla Xbox One, klawiaturę Huntsman, myszkę Mamba Wireless oraz podkładkę pod myszkę Goliathus Extended Chroma.

Wszystkie te urządzenia są stylizowane z użyciem ekskluzywnego, licencjonowanego brandingu oraz schematu kolorystycznego, a wraz z nimi kupujący otrzymują unikatowe przedmioty kosmetyczne do użycia w trybie wieloosobowym Gears 5.

Seria dla Xbox One

Razer Turret dla Xbox One – Edycja Gears 5 Razer Turret to pierwsza na świecie bezprzewodowa klawiatura I myszka zaprojektowana dla Xbox One z wbudowaną podkładką pod myszkę. Bonusowe DLC zawierają skórkę i znacznik Lancera.

Razer Thresher dla Xbox One – Edycja Gears 5 to rozwiązanie premium w zakresie bezprzewodowych słuchawek, które podłącza się bezpośrednio do Xbox One bez konieczności użycia żadnych przejściówek. Używa ono Windows Sonic by osiągnąć wirtualny dźwięk surround, dostarczając najwyższej jakości udźwiękowienia pozycyjnego wraz z pozbawionym lagów połączeniem bezprzewodowym i cyfrowym mikrofonem umożliwiającym czystą komunikację. Bonusowe DLC zawierają skórkę i znacznik Lancera.

Seria dla PC

Razer Huntsman – Edycja Gears 5 to klawiatura wznosząca gaming na wyższy poziom dzięki bestsellerowemu przełącznikowi opto-mechanicznemu Razer, który umożliwia pracę dosłownie z prędkością światła. Bonusowe DLC zawierają sprej i flagę Blood.

Razer Mamba Wireless – Edycja Gears 5 to myszka dostarczająca najwyższej jakości połączenia bezprzewodowego, zapewniająca długość pracy baterii aż do 50 godzin. Bonusowe DLC zawierają sprej i flagę Blood.

Razer Goliathus Extended Chroma – Edycja Gears 5 to podkładka pod myszkę o dużym rozmiarze napędzana technologią podświetlenia Razer Chroma RGB. Bonusowe DLC zawierają sprej i flagę Blood.

Dostępność:

Urządzenia peryferyjne Edycji Gears 5 od Razera można zamawiać w przedsprzedaży na Razer.com od 5 września.

Dostępne na Razer.com:

Razer Turret dla Xbox One – Edycja Gears 5 (dostępne US, CA, UK, AU oraz NZ) $299,99 MSRP
Razer Thresher dla Xbox One – Edycja Gears 5 €199,99 MSRP
Razer Huntsman – Edycja Gears 5 €219,99 MSRP
Razer Mamba Wireless – Edycja Gears 5 €149,99 MSRP
Razer Goliathus Extended Chroma – Edycja Gears 5 €89,99 MSRP

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube