Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: DICE+ zmienia reguły gry

Nadchodzi nowa era gier planszowych. Kostka elektroniczna do gier na tablet DICE+ pogodzi tradycję z nowoczesnością.

Gry planszowe zaczynają powoli ustępować miejsca multimediom. Czy wkrótce odejdą do lamusa? Niekoniecznie. Na polskim rynku pojawił się układ DICE+, pozwalający łączyć wirtualną rzeczywistość z tradycją. Urządzenie na pierwszy rzut oka przypomina zwykłą kostkę do gry. Z tą różnicą, że jej wnętrze naszpikowane jest elektroniką. Wbudowany moduł Bluetooth zapewnia bezprzewodową łączność w promieniu 4,5 m. Z kolei magnetometr oraz akcelerometr określają orientację kostki w przestrzeni 3D. Czujnik zbliżeniowy wykrywa dotyk ręki gracza i uczestniczy w procesie weryfikacji jakości rzutu. Nad mocą obliczeniową DICE+, czuwa mikrokontroler ARM. Układ posiada również łącze USB przeznaczone do aktualizacji oprogramowania oraz ładowania baterii. Mamy elektroniczną kostkę, ale co z planszą? To rola dla iPada trzeciej generacji lub nowszego, bądź tabletów z systemem operacyjnym w wersji Android 4.0 i wyższej. Zamiana tabletu w planszę nie wymaga magicznej wiedzy, wystarczy pobrać z platformy AppStore lub Google Play bezpłatną aplikację POWEREDBOARDGAMES, stanowiącą bramę do świata gier planszowych z mechaniką DICE+. Co ważne, na platformach z mobilnymi aplikacjami dostępne są gry kompatybilne z magiczną kostką.
Dzięki DICE+ można wspólnie grać na tablecie, razem z rodziną i przyjaciółmi. DICE+ to absolutnie nowa forma rozrywki, zapewniająca wspaniałą zabawę i emocje dla każdego.
Kostka elektroniczna DICE+ jest sprzedawana w zestawie zawierającym kabel micro USB oraz dziewięć darmowych gier. Dystrybutorem produktu jest Hama Polska, a sugerowana cena detaliczna wynosi 145 złotych.
Warto dodać, że układ DICE+ został opracowany przez rodzimą firmę Game Technologies, a obecność produktu zauważyły takie portale jak Engadget czy The Huffington Post.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube