ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

C4i: Nowe radio Scansonic R3 BT – udoskonalona wersja cenionego radia FM/DAB

 

Wraz z oficjalnym rozpoczęciem nadawania DAB+ w Polsce, firma C4i wprowadza na rynek nowe radio klasy premium: Scansonic R3 BT. To najnowsza wersja cyfrowego radia FM/DAB Scansonic R3, która została dodatkowo wyposażona w moduł łączności Bluetooth, umożliwiający bezprzewodowe strumieniowanie muzyki oraz zdalne sterowanie z użyciem smartfonów i tabletów. Radio Scansonic R3 BT pozwala na słuchanie tradycyjnego radia FM oraz już dostępnego w kilku miastach Polski (a już niedługo w całym kraju) radia DAB+, czyli cyfrowego radia o wysokiej jakości dźwięku i bez zakłóceń.

Poprzednia wersja radia R3 DAB+ została uznana w testach norweskiego Lyd&Bilde jako "warte zakupu" 

Model R3 doczekał się nowych funkcjonalności – w udoskonalonej wersji R3 DAB+ BT została dodana możliwość streamingu muzyki przez Bluetooth. Wystarczy wybrać utwór na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze, a radio R3 BT natychmiast rozpocznie odtwarzanie muzyki − szybko i bez potrzeby stosowania przewodów połączeniowych. Warto podkreślić, że dostępna jest także darmowa aplikacja Scansonic Remote na systemy Android oraz iOS, która zmienia smartfona w pilot zdalnego sterowania do radia Scansonic. Aplikacja łączy się przez Bluetooth i umożliwia kontrolę wszystkich funkcji radia (w tym m.in. regulacja głośności, equalizera, zmiana trybu FM/DAB/AUX, wybór stacji, a nawet wyłączanie odbiornika), a na ekranie smartfona wyświetla informacje zwrotne, takie jak nazwa audycji, czy tytuł utworu.

Scansonic R3 DAB+ BT posiada wiele przydatnych funkcji: radiotekst, alarm, drzemka. Poza przyszłościową obsługą standardu DAB+, posiada też tradycyjny tuner FM z RDS. Wszystkie informacje dotyczące słuchanej stacji wyświetlane są na dużym, wyraźnym, 4-liniowym wyświetlaczu OLED z regulowanym podświetleniem. Korzystanie z radia ułatwiają przyciski przypisane do najważniejszych funkcji oraz duże, wielofunkcyjne pokrętło, odpowiedzialne za regulację głośności i nawigację po menu. Teleskopowa antena może być łatwo odłączona jeśli chcemy skorzystać z bardziej czułej anteny zewnętrznej.

Jako budzik wykorzystany może być dźwięk ulubionej stacji użytkownika. Radio posiada także możliwość ustawienia dwóch niezależnych alarmów, z czego każdy może budzić przy pomocy wybranej stacji DAB+, FM lub tradycyjnym buzzerem.

Urządzenie wyposażono w złącze AUX IN umożliwiające podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku i odtwarzanie przez głośnik wbudowany w R3. Radio posiada też wyjście słuchawkowe oraz port USB służący do zasilania lub ładowania innych urządzeń, np. iPoda lub smartfona.

Wbudowany 3,5-calowy, szerokopasmowy głośnik wraz bass reflexem urzeka jakością emitowanego dźwięku. Bas jest bogaty, a średnica jasna i otwarta. Umiejscowienie głośnika na górnej ściance powoduje, że dźwięk równomiernie rozprzestrzenia się w pomieszczeniu. Radio umożliwia także regulację barwy dźwięku dzięki wbudowanemu equalizerowi. Doskonale brzmi zarówno muzyka, jak i głos prowadzących audycje.

Radio jest solidnie wykonane i pięknie wykończone. Monolityczna obudowa z płyty MDF pokryta jest 8-warstwowym lakierem fortepianowym o wysokim połysku. Dostępne kolory to biały i czarny. Wymiary urządzenia: 190 mm (szer.) x 115 mm (wys.) x 140 mm (głęb.).

Cena detaliczna modelu Scansonic R3 BT wynosi 737,00 PLN. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube