ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

C4i: Nowe radio Scansonic R3 BT – udoskonalona wersja cenionego radia FM/DAB

 

Wraz z oficjalnym rozpoczęciem nadawania DAB+ w Polsce, firma C4i wprowadza na rynek nowe radio klasy premium: Scansonic R3 BT. To najnowsza wersja cyfrowego radia FM/DAB Scansonic R3, która została dodatkowo wyposażona w moduł łączności Bluetooth, umożliwiający bezprzewodowe strumieniowanie muzyki oraz zdalne sterowanie z użyciem smartfonów i tabletów. Radio Scansonic R3 BT pozwala na słuchanie tradycyjnego radia FM oraz już dostępnego w kilku miastach Polski (a już niedługo w całym kraju) radia DAB+, czyli cyfrowego radia o wysokiej jakości dźwięku i bez zakłóceń.

Poprzednia wersja radia R3 DAB+ została uznana w testach norweskiego Lyd&Bilde jako "warte zakupu" 

Model R3 doczekał się nowych funkcjonalności – w udoskonalonej wersji R3 DAB+ BT została dodana możliwość streamingu muzyki przez Bluetooth. Wystarczy wybrać utwór na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze, a radio R3 BT natychmiast rozpocznie odtwarzanie muzyki − szybko i bez potrzeby stosowania przewodów połączeniowych. Warto podkreślić, że dostępna jest także darmowa aplikacja Scansonic Remote na systemy Android oraz iOS, która zmienia smartfona w pilot zdalnego sterowania do radia Scansonic. Aplikacja łączy się przez Bluetooth i umożliwia kontrolę wszystkich funkcji radia (w tym m.in. regulacja głośności, equalizera, zmiana trybu FM/DAB/AUX, wybór stacji, a nawet wyłączanie odbiornika), a na ekranie smartfona wyświetla informacje zwrotne, takie jak nazwa audycji, czy tytuł utworu.

Scansonic R3 DAB+ BT posiada wiele przydatnych funkcji: radiotekst, alarm, drzemka. Poza przyszłościową obsługą standardu DAB+, posiada też tradycyjny tuner FM z RDS. Wszystkie informacje dotyczące słuchanej stacji wyświetlane są na dużym, wyraźnym, 4-liniowym wyświetlaczu OLED z regulowanym podświetleniem. Korzystanie z radia ułatwiają przyciski przypisane do najważniejszych funkcji oraz duże, wielofunkcyjne pokrętło, odpowiedzialne za regulację głośności i nawigację po menu. Teleskopowa antena może być łatwo odłączona jeśli chcemy skorzystać z bardziej czułej anteny zewnętrznej.

Jako budzik wykorzystany może być dźwięk ulubionej stacji użytkownika. Radio posiada także możliwość ustawienia dwóch niezależnych alarmów, z czego każdy może budzić przy pomocy wybranej stacji DAB+, FM lub tradycyjnym buzzerem.

Urządzenie wyposażono w złącze AUX IN umożliwiające podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku i odtwarzanie przez głośnik wbudowany w R3. Radio posiada też wyjście słuchawkowe oraz port USB służący do zasilania lub ładowania innych urządzeń, np. iPoda lub smartfona.

Wbudowany 3,5-calowy, szerokopasmowy głośnik wraz bass reflexem urzeka jakością emitowanego dźwięku. Bas jest bogaty, a średnica jasna i otwarta. Umiejscowienie głośnika na górnej ściance powoduje, że dźwięk równomiernie rozprzestrzenia się w pomieszczeniu. Radio umożliwia także regulację barwy dźwięku dzięki wbudowanemu equalizerowi. Doskonale brzmi zarówno muzyka, jak i głos prowadzących audycje.

Radio jest solidnie wykonane i pięknie wykończone. Monolityczna obudowa z płyty MDF pokryta jest 8-warstwowym lakierem fortepianowym o wysokim połysku. Dostępne kolory to biały i czarny. Wymiary urządzenia: 190 mm (szer.) x 115 mm (wys.) x 140 mm (głęb.).

Cena detaliczna modelu Scansonic R3 BT wynosi 737,00 PLN. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube