Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

WACOM: Wypróbuj teraz, kup później: nowy Cintiq Companion Hybrid na Święta

Wacom, światowy lider w branży tabletów piórkowych i ekranów piórkowych, zapowiedział wczoraj dostępność najnowszej linii kreatywnych tabletów mobilnych w modelu „wypróbuj i kup”. Z oferty mogą korzystać do 31 grudnia klienci sklepu internetowego Wacom.

Dzięki temu każdy może kupić tablet Cintiq Companion Hybrid i zapłacić za niego dopiero w 40 dni po wysłaniu tabletu z magazynu. W okresie świątecznym wielu klientów stara się rozłożyć koszty, dlatego ten model sprzedaży jest doskonale dopasowany do potrzeb grafików, twórców reklam i ilustratorów, którzy podczas zasłużonego odpoczynku w Święta chcą poszkicować, porysować i pomalować dla przyjemności.
Od 1 grudnia 2013 r. można kupić tablet w sklepie internetowym, wybierając opcję faktury na stronie płatności. Po otrzymaniu mobilnego tabletu można wypróbować wszystkie najnowsze funkcje podczas świątecznego odpoczynku i zapłacić za niego w ciągu 40 dni. Dostawa i ewentualny zwrot są bezpłatne. Klienci mogą wypróbować wersję 16 GB (w cenie €1199,90) lub 32 GB (w cenie €1399,90).
Informacje o tablecie Cintiq Companion Hybrid
Nowy tablet Cintiq Companion Hybrid został wprowadzony do sprzedaży latem 2013 r. Jest to doskonała propozycja dla ilustratorów i grafików, którzy chcą rysować, szkicować i malować w drodze, ale też korzystać z profesjonalnego oprogramowania po połączeniu tabletu z komputerem Mac lub PC. Cintiq Companion Hybrid to rozwiązanie typu dwa w jednym. Działa jako tradycyjny ekran piórkowy Cintiq 13HD z dodaną obsługą dotykową po podłączeniu do komputera Mac lub PC. Po odłączeniu od komputera doskonale nadaje się do spontanicznego szkicowania, w czym pomagają aplikacje do systemu Android™. Tablet ten jest wyposażony w wydajny procesor Nvidia® Tegra® 4, system Android Jellybean oraz specjalnie opracowane oprogramowanie, takie jak nowa wersja Wacom Creative Canvas do malowania i szkicowania czy Wacom Manga Canvas do pierwszych etapów tworzenia mangi. Szkice można następnie udoskonalić w pracowni — w tym celu można je łatwo przenieść na komputer lub udostępnić w popularnych serwisach w chmurze przy użyciu prostej w obsłudze aplikacji ASTRO File Manager™.

Długo pracujący twórcy potrzebują komfortowych i ergonomicznych warunków, dlatego w komplecie z tabletem jest dołączona regulowana i zdejmowana podstawka. Za jej pomocą można ustawić tablet w czterech pozycjach roboczych — od poziomej do pionowej.

 

Miliony ludzi na całym świecie używają bezprzewodowych, niewymagających zasilania bateryjnego i rozpoznających siłę nacisku piórek do obsługi smartfonów, tabletów multimedialnych lub komputerów stacjonarnych oraz realizowania swojej indywidualnej pasji twórczej. Firma oferuje swoje produkty również jako rozwiązania OEM czołowym producentom obsługującym rosnące rynki. Technologia interfejsu firmy Wacom o nazwie Wacom Feel IT Technologies jest także dostarczana strategicznym partnerom jako zintegrowane rozwiązanie. Większość producentów tabletów korzysta z zaawansowanych funkcji i niezawodnej technologii marki, aby zapewniać doskonały interfejs użytkownika.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube