Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Zewnętrzna karta dźwiękowa z barwach moro

 

Dobrej jakości dźwięk w grach komputerowych przekłada się na bardziej emocjonującą i realistyczną rozgrywkę, a nawet zwiększa szanse wygranej. Doskonale o tym wie firma ASUS, która sukcesywnie rozwija ofertę urządzeń audio dedykowanych dla entuzjastów gier.

Nowością będzie zasilana z USB, zewnętrzna karta dźwiękowa Xonar U7 Echelon Edition. Została wyposażona w całą gamę funkcji dla graczy w tym Sonic Radar oraz Sonic Studio Pro. W wyglądzie zewnętrznym wyróżniają ją barwy moro, charakterystyczne dla serii Echelon.

Technologia Sonic Radar zwiększa przewagę w grze
Współczesne gry to już nie tylko sama grafika – gracze wymagają pełnej integracji z wirtualnym światem. Chcą korzystać z lepszego obrazu i dźwięku, co ma przekładać się na zwycięstwo. Xonar U7 Echelon Edition wyposażono w funkcję Sonic Radar. Jest to technologia wizualizacji dźwięku, które daje dodatkową przewagę w grach FPS. Na ekranie monitora pojawia się specjalna nakładka pokazująca skąd słychać np. kroki wroga lub strzały. Daje ona
Możliwe jest włączenie kilku radarów, aby zwizualizować i wzmocnić konkretne dźwięki. Pomaga to graczom w precyzyjnym lokalizowaniu przeciwników nawet jeśli dany element nie znajduje się w polu widzenia. Wygląd i umiejscowienie Sonic Radar można dostosowywać do różnych gier i stylów.
Pełna kontrola dźwięku z Sonic Studio Pro
ASUS Xonar U7 Echelon Edition wyposażono w najnowszy pakiet oprogramowania Sonic Studio Pro. Daje ono pełną kontrolę nad każdym aspektem dźwięku – od equalizera (EQ) po równoważenie brzmienia 7.1-kanałowych głośników. Intuicyjny interfejs z fabrycznie utworzonymi profilami ustawień może zostać dopasowany do różnych środowisk dźwiękowych, a ustawienia Dolby® Home Theater 4 pozwalają na konwertowanie dźwięku stereofonicznego do 5.1- lub 7.1-kanałowego dźwięku surround.
W funkcji Sonic Studio Pro zastosowano technologię redukcji szumów Perfect Voice. W przeciwieństwie do innych tego typu technologii, które opierają się na odwracaniu faz, Perfect Voice wykorzystuje zaawansowane algorytmy oddzielające dźwięki otoczenia od głosu. Pozwala to na uzyskanie krystalicznie czystej komunikacji w grach, nawet w głośnym otoczeniu, np. podczas LAN party. Osobna kontrola głośności słuchawek i mikrofonu ułatwia dostosowywanie poziomu dźwięku podczas gry, bez konieczności otwierania menu i panelu ustawień gry.
Niespotykana jakość dźwięku
ASUS Xonar U7 Echelon Edition zapewnia brzmienie w jakości 24-bit/192KHz, stosunek sygnału do szumu (SNR) rzędu 114dB, obsługę zestawu głośnikowego 7.1., a wszystko to w kompaktowym i lekkim urządzeniu. Karta zasilana jest z USB i nie wymaga zewnętrznego zasilacza, dzięki czemu urządzenie jest łatwe w transporcie, a wbudowany wzmacniacz słuchawkowy sprawia, że gracze mogą w pełni zanurzyć się w świecie gry. ASUS Xonar U7 Echelon Edition jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w torbie wraz z laptopem, zapewniając przy tym niespotykaną jakość dźwięku.

SPECYFIKACJA
• 7.1 kanałów
• SNR: 114dB
• Częstotliwości: 10Hz-46kHz
• Częstotliwość próbkowania: 24-bit/192KHz
• Wzmacniacz słuchawkowy zoptymalizowany dla słuchawek 32-150ohm
• 2 x gniazdo RCA + 3 x gniazdo mikrofonu 3.5mm
• 1 x gniazdo słuchawkowe 3.5mm, 1 x gniazdo mikrofonu/line-in 3.5mm
• 1 x wyjście koncentryczne S/PDIF

1 Specyfikacje i dostępność produktów mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Mogą też różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od aplikacji, sposobu użycia oraz innych czynników.
Pełna specyfikacja jest dostępna na stronie www.asus.com

###
O FIRMIE ASUS
Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

Komentarze zostały wyłączone