ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Zewnętrzna karta dźwiękowa z barwach moro

 

Dobrej jakości dźwięk w grach komputerowych przekłada się na bardziej emocjonującą i realistyczną rozgrywkę, a nawet zwiększa szanse wygranej. Doskonale o tym wie firma ASUS, która sukcesywnie rozwija ofertę urządzeń audio dedykowanych dla entuzjastów gier.

Nowością będzie zasilana z USB, zewnętrzna karta dźwiękowa Xonar U7 Echelon Edition. Została wyposażona w całą gamę funkcji dla graczy w tym Sonic Radar oraz Sonic Studio Pro. W wyglądzie zewnętrznym wyróżniają ją barwy moro, charakterystyczne dla serii Echelon.

Technologia Sonic Radar zwiększa przewagę w grze
Współczesne gry to już nie tylko sama grafika – gracze wymagają pełnej integracji z wirtualnym światem. Chcą korzystać z lepszego obrazu i dźwięku, co ma przekładać się na zwycięstwo. Xonar U7 Echelon Edition wyposażono w funkcję Sonic Radar. Jest to technologia wizualizacji dźwięku, które daje dodatkową przewagę w grach FPS. Na ekranie monitora pojawia się specjalna nakładka pokazująca skąd słychać np. kroki wroga lub strzały. Daje ona
Możliwe jest włączenie kilku radarów, aby zwizualizować i wzmocnić konkretne dźwięki. Pomaga to graczom w precyzyjnym lokalizowaniu przeciwników nawet jeśli dany element nie znajduje się w polu widzenia. Wygląd i umiejscowienie Sonic Radar można dostosowywać do różnych gier i stylów.
Pełna kontrola dźwięku z Sonic Studio Pro
ASUS Xonar U7 Echelon Edition wyposażono w najnowszy pakiet oprogramowania Sonic Studio Pro. Daje ono pełną kontrolę nad każdym aspektem dźwięku – od equalizera (EQ) po równoważenie brzmienia 7.1-kanałowych głośników. Intuicyjny interfejs z fabrycznie utworzonymi profilami ustawień może zostać dopasowany do różnych środowisk dźwiękowych, a ustawienia Dolby® Home Theater 4 pozwalają na konwertowanie dźwięku stereofonicznego do 5.1- lub 7.1-kanałowego dźwięku surround.
W funkcji Sonic Studio Pro zastosowano technologię redukcji szumów Perfect Voice. W przeciwieństwie do innych tego typu technologii, które opierają się na odwracaniu faz, Perfect Voice wykorzystuje zaawansowane algorytmy oddzielające dźwięki otoczenia od głosu. Pozwala to na uzyskanie krystalicznie czystej komunikacji w grach, nawet w głośnym otoczeniu, np. podczas LAN party. Osobna kontrola głośności słuchawek i mikrofonu ułatwia dostosowywanie poziomu dźwięku podczas gry, bez konieczności otwierania menu i panelu ustawień gry.
Niespotykana jakość dźwięku
ASUS Xonar U7 Echelon Edition zapewnia brzmienie w jakości 24-bit/192KHz, stosunek sygnału do szumu (SNR) rzędu 114dB, obsługę zestawu głośnikowego 7.1., a wszystko to w kompaktowym i lekkim urządzeniu. Karta zasilana jest z USB i nie wymaga zewnętrznego zasilacza, dzięki czemu urządzenie jest łatwe w transporcie, a wbudowany wzmacniacz słuchawkowy sprawia, że gracze mogą w pełni zanurzyć się w świecie gry. ASUS Xonar U7 Echelon Edition jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w torbie wraz z laptopem, zapewniając przy tym niespotykaną jakość dźwięku.

SPECYFIKACJA
• 7.1 kanałów
• SNR: 114dB
• Częstotliwości: 10Hz-46kHz
• Częstotliwość próbkowania: 24-bit/192KHz
• Wzmacniacz słuchawkowy zoptymalizowany dla słuchawek 32-150ohm
• 2 x gniazdo RCA + 3 x gniazdo mikrofonu 3.5mm
• 1 x gniazdo słuchawkowe 3.5mm, 1 x gniazdo mikrofonu/line-in 3.5mm
• 1 x wyjście koncentryczne S/PDIF

1 Specyfikacje i dostępność produktów mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Mogą też różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od aplikacji, sposobu użycia oraz innych czynników.
Pełna specyfikacja jest dostępna na stronie www.asus.com

###
O FIRMIE ASUS
Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube