ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZYXEL: Dwuzakresowa brama dostępowa ZyXEL UAG4100

ZyXEL Communications przedstawia zintegrowaną bramę dostępową ZyXEL UAG4100. Jest to najnowsze urządzenie dedykowane dla sektora HoReCa. Dwuzakresowa konstrukcja UAG4100 pozwala na automatyczne przełączanie się w tryb 5 GHz, gdy pasmo 2,4 GHz jest w pełni obciążone i kontroluje przepływ ruchu w celu uniknięcia niestabilnej transmisji.

Po sukcesie modelu N4100, który został zainstalowany w ponad ośmiu tysiącach hoteli na całym świecie, ZyXEL UAG4100 jako zaawansowana brama oferuje jeszcze większą skalowalność. W dzisiejszych czasach ludzie przyzwyczajeni są do korzystania z internetu w każdym miejscu i o każdej porze, wielu z nich posiada więcej niż jedno urządzenie mobilne. Większość instalacji sieciowych w środowisku firm z branży hotelarskiej nie nadąża za tym trendem i w rezultacie ich sieci oferują niewystarczającą jakość połączeń, a to obniża poziom zadowolenia klientów.

Dwie częstotliwości

Model UAG4100 obsługuje dwie częstotliwości radiowe 2,4 GHz i 5 GHz i umożliwia obsługę dwukrotnie większej ilości użytkowników w porównaniu do starszych bram WiFi. Konstrukcja dwuzakresowa pozwala na automatyczne przełączanie się w tryb 5 GHz, gdy pasmo 2,4 GHz jest w pełni obciążone i kontroluje przepływ ruchu w celu uniknięcia niestabilnej transmisji. Brama ZyXEL UAG4100 posiada możliwość zarządzania jednocześnie trzystoma użytkownikami przewodowymi oraz bezprzewodowymi oraz funkcję przydzielania priorytetów przepustowości dla każdego z kont. Dzięki temu gwarantuje wysoką jakość połączeń internetowych, zapobiega problemom z przepustowością oraz zwiększa satysfakcję klientów, umożliwiając im swobodne korzystanie z internetu.

Wymogi UE

Coraz więcej instytucji rządowych wymaga, aby udostępniane publicznie usługi sieciowe były monitorowane i archiwizowane zgodnie z przepisami Unii Europejskiej (2006/24/EC). Wymaga się, aby firmy przechowywały informacje dostępowe przez określony czas. Niestosowanie się do tych przepisów może zakończyć się dla firm z branży HoReCa karą i może stać się dużym problemem dla tych z nich, które nie posiadają odpowiedniego sprzętu. Brama dostępowa ZyXEL UAG4100 pomaga firmom spełniać wymagania przepisów i umożliwia nagrywanie informacji dotyczących użytkowników takich jak adres MAC, źródłowy i docelowy adres IP itp. Są to wystarczające dane niezbędne podczas kontroli.

Dane dostępowe stale przy sobie

UAG4100 posiada funkcje generowania rachunków i umożliwia właścicielom zarządzanie dostępem do internetu. Urządzenie posiada własną stronę, na której użytkownik może się zalogować. UAG4100 obsługuje również autoryzację z serwerem RADIUS. Dodatkowo istnieje możliwość wysyłania danych dostępowych na telefon klienta w wiadomości sms. Dzięki temu użytkownicy przez cały czas posiadają przy sobie dane dostępowe i nie muszą martwić się utratą wydrukowanego rachunku, na którym znajduje się login i hasło.

W przypadku większych pomieszczeń, należy stosować większą ilość punktów dostępowych. Dla właścicieli lokali szybka rozbudowa sieci bez wpływu na codzienne funkcjonowanie to największy problem. Zintegrowany z kontrolerem WLAN, UAG4100 ułatwia instalację punktów dostępowych nie wymagając ich konfiguracji wstępnej. Gdy UAG4100 ustabilizuje połączenie z punktem dostępowym, konfiguracja zostanie natychmiast przesłana do każdego urządzenia a monitorowanie oraz zarządzanie punktami dostępowymi może odbywać się z jednego punktu centralnego poprzez UAG4100. To eliminuje problemy związane z instalacją wielu urządzeń WiFi.

Zintegrowana brama dostępowa ZyXELUAG4100 dostępna jest u autoryzowanych partnerów : AB, Action, eD'system, RRC, Veracomp.

Sugerowana cena dla klienta końcowego to: 909 euro

Komentarze zostały wyłączone