Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Airwave HD – fala mocy dla mobilnych.

Na polskim rynku pojawił się nowy zestaw głośnikowy Creative Airwave HD. To kompaktowe urządzenie o świetnym brzmieniu.

Creative Airwave HD wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, poszukujących mobilnych zestawów głośnikowych, które współpracują z ultraprzenośnymi urządzeniami. Ich właściciele często są znużeni bezbarwnym brzmieniem wydobywającym z się głośników przenośnych terminali. Wiele do życzenia pozostawia też ich moc. To sprawia, że szybko rośnie popularność zewnętrznych, bezprzewodowych produktów. Jednak aby idealnie trafić w potrzeby klientów, muszą one spełniać kilka warunków. Najważniejsze z nich to mobilność, łatwość obsługi i odpowiednio wysoka jakość brzmienia. Creative Airwave HD idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że może być nieodłącznym towarzyszem podczas wielu wypraw. Ale na tym nie kończą się jego walory. Ten niepozorny sprzęt potrafi wydobyć z siebie moc dwukrotnie większą niż konkurenci o dwukrotnie większych rozmiarach. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu wzmacniacza Super Charged Amplifier, współpracującego z dwoma pełnowymiarowymi przetwornikami.
Creative Airwave HD bardzo łatwo integruje się z zewnętrznymi źródłami muzyki, oferując kilka interesujących rozwiązań. Urządzenie korzysta nie tylko z technologii Bluetooth, ale także NFC. Ta ostatnia pozwala parować ten produkt z urządzeniami obsługującymi NFC w technologii zbliżeniowej. Natomiast wejście pomocnicze (AUX) umożliwia bezpośrednie podłączenie odtwarzacza multimedialnego. Na uwagę zasługuje funkcja Creative Multipoint, dzięki której można korzystać z dwóch źródeł muzyki jednocześnie.
Młodocianym użytkownikom przypadnie do gustu konstrukcja Creative Airwave HD, różni się znacząco od standardowych, prostokątnych pudełek. Trójkątny kształt Airwave HD idealnie koresponduje z płynnymi liniami, stanowiąc ciekawe uzupełnienie niemal każdego pomieszczenia. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym i czerwonym, a jego cena wynosi 549,- PLN.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube