ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Airwave HD – fala mocy dla mobilnych.

Na polskim rynku pojawił się nowy zestaw głośnikowy Creative Airwave HD. To kompaktowe urządzenie o świetnym brzmieniu.

Creative Airwave HD wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, poszukujących mobilnych zestawów głośnikowych, które współpracują z ultraprzenośnymi urządzeniami. Ich właściciele często są znużeni bezbarwnym brzmieniem wydobywającym z się głośników przenośnych terminali. Wiele do życzenia pozostawia też ich moc. To sprawia, że szybko rośnie popularność zewnętrznych, bezprzewodowych produktów. Jednak aby idealnie trafić w potrzeby klientów, muszą one spełniać kilka warunków. Najważniejsze z nich to mobilność, łatwość obsługi i odpowiednio wysoka jakość brzmienia. Creative Airwave HD idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że może być nieodłącznym towarzyszem podczas wielu wypraw. Ale na tym nie kończą się jego walory. Ten niepozorny sprzęt potrafi wydobyć z siebie moc dwukrotnie większą niż konkurenci o dwukrotnie większych rozmiarach. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu wzmacniacza Super Charged Amplifier, współpracującego z dwoma pełnowymiarowymi przetwornikami.
Creative Airwave HD bardzo łatwo integruje się z zewnętrznymi źródłami muzyki, oferując kilka interesujących rozwiązań. Urządzenie korzysta nie tylko z technologii Bluetooth, ale także NFC. Ta ostatnia pozwala parować ten produkt z urządzeniami obsługującymi NFC w technologii zbliżeniowej. Natomiast wejście pomocnicze (AUX) umożliwia bezpośrednie podłączenie odtwarzacza multimedialnego. Na uwagę zasługuje funkcja Creative Multipoint, dzięki której można korzystać z dwóch źródeł muzyki jednocześnie.
Młodocianym użytkownikom przypadnie do gustu konstrukcja Creative Airwave HD, różni się znacząco od standardowych, prostokątnych pudełek. Trójkątny kształt Airwave HD idealnie koresponduje z płynnymi liniami, stanowiąc ciekawe uzupełnienie niemal każdego pomieszczenia. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym i czerwonym, a jego cena wynosi 549,- PLN.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube