ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Posłuchaj muzyki w słuchawkach

W dniach 29.11-1.12 w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się trzecia edycja Europejskich Targów Muzycznych „Gazety Co jest Grane”. Impreza gromadzi artystów, przedstawicieli branży muzycznej oraz ludzi ze świata mody.

Europejskie Targi Muzyczne „Gazety Co jest Grane” są miejscem spotkań fanów z artystami, muzyków z wydawcami, nauczycieli z uczniami. W czasie imprezy odbywają się liczne panele dyskusyjne oraz koncerty. W ubiegłym roku targi odwiedziło 10 tysięcy osób. Organizatorzy liczą w tym roku na podobną frekwencję.

Impreza jest również doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą w zakresie sprzętu, a także akcesoriów muzycznych. Na stoiskach Good Time Radio i Fabryki Zespołów będzie można zapoznać się ze słuchawkami z oferty Hama Polska – Marshall, Urbanears czy Skullcandy. Na szczególną uwagę zasługują słuchawki Marshall. To producent doskonale znany w muzycznym światku. Na długiej liście użytkowników wzmacniaczy gitarowych Marshall widnieją takie nazwiska jak Pete Townshend, Ritchie Blackmore, Eric Clapton czy Jimi Hendrix.

Brytyjski producent od niedawna obecny jest także na rynku konsumenckim, gdzie wprowadził do sprzedaży głośniki oraz słuchawki. Swojego rodzaju ciekawostką jest fakt, iż ambasadorem Marshall Headphones w Polsce jest Wojciech Pilichowski – ceniony wirtuoz gitary basowej.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube