foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nowe komputery stworzone we współpracy z AGO Esports

OPTIMUS i AGO Esports zacieśniają współpracę, przygotowując kolejną generację komputerów, które posłużą zawodnikom słynnej drużyny oraz każdemu, kto ceni wysoką jakość i wydajność sprzętu. Nowe zestawy oparto na komponentach Gigabyte i Corsair.

Udział AGO Esports w światowych finałach WESG 2018 poprzedziły intensywne przygotowania. Zawodnicy jednego z najlepszych polskich zespołów Counter-Strike: Global Offensive na co dzień trenują na highendowych zestawach przygotowanych specjalnie dla nich przez specjalistów z Optimusa. A ponieważ zawodowi gracze potrzebują najlepszego sprzętu, komputery dla AGO Esports zmieniają się wraz z rozwojem technologii. Specjalnie z myślą o tej drużynie Optimus przygotował nowe zestawy, dzięki którym esportowcy będą mogli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Specyfika tego sprzętu to wynik długich i wnikliwych konsultacji drużyny z producentem. Tworząc zestawy specjaliści wybrali komponenty, które są optymalne tak pod względem jakości, jak i ceny.

Już sam wygląd E-Sport EXTREME by AGO przyciąga uwagę. Obudowa Corsair Carbide Series SPEC-DELTA RGB jest nie tylko ładna, ale bardzo pojemna, a ponadto samą swoją konstrukcją zapewnia dodatkowe chłodzenie, tak potrzebne przy potężnych komputerach gamingowych. W tym pięknym wnętrzu znajdzie się miejsce dla wszystkich wysokiej jakości komponentów, które wchodzą w skład zestawu. Świetnym uzupełnieniem efektów wizualnych jest widowiskowa, a przy tym wydajna pamięć RAM DDR4 Vengeance LED, również od Corsair.
Wśród komponentów od tego producenta warto wymienić Hydro Series H45 Performance Liquid CPU, czyli niezwykle wydajne i ciche zintegrowane chłodzenie, oraz dysk SSD Force MP510 o pojemności 240GB. O stabilne działanie zadba zasilacz Corsair VS Series 650W, który na swoim pokładzie ma mnóstwo przydatnych zabezpieczeń, dzięki czemu strzeże podzespoły przed zbyt wysokim napięciem lub przegrzaniem.

Sprzęt oparto na znanej i niezawodnej płycie głównej Gigabyte B360 AORUS GAMING 3 WIFI. Jest to doskonały fundament dla każdego zestawu wymagającego wydajności. Z perspektywy zawodowych esportowców, szczególnie godna uwagi jest technologia cFosSpeed, zapewniająca przekierowanie transferu wprost do wymagających aplikacji, rezerwując wolniejsze połączenia dla mniej ważnych funkcji.
Płyta główna świetnie współpracuje z procesorem dziewiątej generacji Intel i7-9700k, skonstruowanym w oparciu o nowoczesną architekturę Coffee Lake R. Układ posiada 8 rdzeni o bazowym taktowaniu 3,60GHz. Kluczową cechą procesorów dziewiątej generacji jest poprawiona architektura, wyeliminowane luk i odporność na ataki. Warto dodać, że to procesor z odblokowanym mnożnikiem, dzięki czemu jego podkręcenie jest dużo łatwiejsze niż zwykle.

Jeśli chodzi o kartę graficzną, to E-Sport EXTREME by AGO pojawi się w dwóch wersjach, różniących się tylko i wyłącznie tym komponentem. Niemniej zarówno Gigabyte GeForce RTX™ 2070 Windforce, jak i Gigabyte GeForce RTX™ 2060 Windforce OC, to świetne elementy o znacznej mocy obliczeniowej. Karty te korzystają z nowoczesnego systemu chłodzenia, opartego na dużych wentylatorach, które kręcą się w różnych kierunkach. Warto wspomnieć o systemie Nvidia G-SYNC, zwiększającym moc obliczeniową w grach. Wisienką na torcie mocy tych kart graficznych są nowe technologie – architektura Turing, Ray Tracing w czasie rzeczywistym i sztuczna inteligencja przekładają się na wzrost realizmu podczas generowania oświetlenia, cieni i efektów specjalnych.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube