ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Sound Blaster Omni Surround 5.1 – kompaktowa karta dla entuzjastów dobrego brzmienia.

Creative wprowadza na polski rynek zewnętrzną kartę dźwiękową Sound Blaster Omni Surround 5.1. Produkt adresowany jest dla właścicieli komputerów, którzy poszukują realistycznych doznań dźwiękowych.

Nowa karta firmy Creative komunikuje się z komputerem za pomocą portu USB 2.0. Łatwy montaż oraz mobilność to jedynie niektóre atuty Sound Blastera Omni Surround 5.1.
Firma Creative przyzwyczaiła swoich klientów do dźwięku wysokiej jakości. Również Sound Blaster Omni Surround 5.1 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom entuzjastów dobrego brzmienia. Technologia SBX Pro Studio gwarantuje brzmienie nacechowane realizmem i wyrazistością. Studyjnej klasy wzmacniacz słuchawkowy poradzi sobie nawet ze słuchawkami o bardzo dużej impedancji, wliczając w to te 600-omowe. Gracze komputerowi docenią technologię Scout mode, dzięki której bez trudu można usłyszeć odgłosy kroków skradającego się przeciwnika.
Sound Blaster Omni Surround 5.1 doskonale sprawdza się podczas prowadzenia rozmów. Co ważne, użytkownik nie musi sięgać w tym celu po zestaw słuchawkowy. O wysoki komfort dźwięku dbają dwukanałowe mikrofony z technologią Crystal Voice, dostosowujące czułość głosu do użytkownika, a także system redukcji szumów otoczenia.
Warto dodać, że Sound Blaster Omni Surround 5.1 współpracuje z systemami operacyjnymi Windows oraz MacOSX. Karta stanowi interesującą propozycję m.in. dla osób pracujących zarówno na komputerach PC, jak i Mac.
W Sound Blaster Omni Surround 5.1 wbudowane zostały gniazda mikrofonowe, słuchawkowe, pozłacane wyjście liniowe RCA oraz cyfrowe - optyczne. Cena Sound Blaster Omni Surround 5.1 wynosi 339zł.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube