Tracer Torn

Bojowa mysz w natarciu

Więcej...

Lenovo Yoga 920-13IKB Glass

Uniwersalizm pełną gębą

Więcej...

Lioncast LX20

Proste ale dobre słuchawki dla graczy

Więcej...

A4TECH Bloody B180 RGB

Klawiatura z szeroką gamą podświetleń

Więcej...

Sennheiser GSP 500

Sennheiser to również słuchawki dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

G DATA: Najlepsza ochrona dla użytkowników prywatnych

Logo G DATA

Dzięki G DATA w wersji 2019 dostarczenie kompleksowej ochrony urządzeń w oparciu o technologie nowej generacji staje się jeszcze łatwiejsze. 

Rosnąca liczba ataków z wykorzystaniem trojanów i phishingu w wiadomościach e-mail oraz nielegalnego kopania kryptowalut pokazuje, jak ważna jest odpowiednia ochrona naszych urządzeń. Nowe rozwiązanie G DATA 2019 daje prywatnym użytkownikom systemu Windows gwarancję bezpiecznego grania w gry komputerowe, surfowania po Internecie i robienia zakupów online. Nowe technologie zapewniają również ochronę przed kradzieżą Bitcoinów oraz przed nowymi trojanami bankowymi. Rozwiązania G DATA Antivirus, G DATA Internet Security i G DATA Total Security są teraz dostępne w dystrybucji oraz w sklepie internetowym producenta.

Większe bezpieczeństwa dzięki proaktywnym technologiom nowej generacji
- Coraz więcej aspektów naszej codzienności podlega digitalizacji. Udogodnienia wynikające z tego faktu wiążą się niestety ze zwiększonym ryzykiem dla użytkowników – mówi Robert Dziemianko z G DATA Polska. – Co minutę odkrywamy około dziewięć nowych przykładów złośliwego oprogramowania dążących do kopiowania lub szyfrowania danych bądź do wyłudzenia pieniędzy użytkowników- dodaje.

Problemem pozostaje fakt, iż nie jest łatwo odróżnić niebezpieczne oprogramowanie od nieszkodliwego, w związku z czym firma G DATA stale musi mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Ochrona oparta na bazach sygnatur nie jest już tak efektywna w związku z dostępem do szybkiego Internetu. Niezbędne są więc proaktywne technologie nowej generacji umożliwiające ochronę nawet przed tymi zagrożeniami, których jeszcze nie odkryto.
Twórcy złośliwego oprogramowania regularnie podejmują oparte na nowych technologiach działania mające na celu zniesienie ochrony, jaką zapewnia oprogramowanie antywirusowe. W ostatnich latach szczególnie wzrosło zagrożenie powodowane przez złośliwe oprogramowanie, które nie opiera się na plikach. W odpowiedzi na to zagrożenie firma G DATA podniosła wydajność ochrony poprzez wdrożenie interfejsu skanującego Anti Malware Scanning Interface (AMSI). Technologia ta analizuje polecenia dynamicznie generowane przez skrypty, co pozwala na powstrzymanie zagrożeń.
Zwiększona wydajność
Większe bezpieczeństwo i zwiększona wydajność dzięki skuteczniejszej technologii to sekret rozwiązania G DATA 2019. Zmniejszono ilość zapytań kierowanych do użytkownika i zastąpiono je automatycznym podejmowaniem decyzji. Ponadto zwiększono skuteczność wykrywania złośliwego oprogramowania przez przeglądarkę, dzięki ulepszonym wtyczkom. W tym zakresie firma G DATA opiera się na porównywaniu adresów URL wykrytych w przeglądarce ze swoją własną chmurą plików. Takie rozwiązanie zapobiega manipulowaniu przepływem zaszyfrowanych danych.
Uproszczone zarządzanie licencją
Klienci firmy G DATA przez cały czas otrzymują pełen zakres informacji. Nowy interfejs użytkownika na stronie G DATA - Panel Klientaoferuje znacznie uproszczone zarządzanie licencją. Klienci G DATA mogą bardzo szybko, łatwo i intuicyjnie odnaleźć wszystko, czego potrzebują: informacje na temat rozszerzenia licencji, pytania związane z działalnością firmy oraz kontakt z obsługą klienta G DATA.
Gwarancja G DATA: moje dane zostają w Niemczech
Jako niemiecki dostawca zabezpieczeń IT, firma G DATA przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa i gwarantuje swoim klientom, że dane nie opuszczają granic Niemiec i są chronione przed dostępem osób trzecich. Ponadto rozwiązania zabezpieczające od G DATA nie zawierają żadnych alternatywnych dróg dostępu dla służb wywiadowczych bądź innych władz, a to wszystko dla zapewnienia kompleksowej i skutecznej ochrony przed zagrożeniami czyhającymi w sieci.
Ochrona przed kradzieżą Bitcoinów
Firma G DATA chroni swoich klientów przed kradzieżą kryptowalut, np. Bitcoinów. Ulepszyliśmy naszą oryginalną technologię BankGuard tak, by chroniła również portfele kryptowalut takich jak Bitcoin i Ethereum.
Bezpłatne aktualizacje dla klientów G DATA
Klienci G DATA posiadający ważną licencję mają możliwość ulepszenia swojego oprogramowania do nowej wersji 2019 za darmo oraz pobrania najnowszej wersji ze strony internetowej niemieckiego dostawcy.

G DATA Total Security 2019
Rozwiązanie G DATA Total Security zostało stworzone dla osób, które pragną najlepszej ochrony Internetu połączonej z maksymalną prostotą użytkowania.
Dostępne wersje i ceny:
G DATA Total Security na jeden komputer: rekomendowana cena detaliczna 159,95 PLN
G DATA Total Security na 3 komputery: rekomendowana cena detaliczna 185,94 PLN

G DATA Internet Security 2019
G DATA Internet Security w jednym rozwiązaniu łączy najbardziej wydajne technologie antywirusowe. Dla najlepszej ochrony Internetu, bez kompromisów.
Dostępne wersje i ceny:
G DATA Internet Security na jeden komputer: rekomendowana cena detaliczna 149,95 PLN
G DATA Internet Security na trzy komputery: rekomendowana cena detaliczna 175,95 PLN

G DATA Antivirus 2019
G DATA Antivirus pracuje niezauważony w tle, zapewniając bezpieczeństwo swoim użytkownikom oraz dostarczając najlepszą ochronę podczas grania, przeglądania stron lub robienia zakupów, nie zmniejszając przy tym wydajności urządzenia.
Dostępne wersje i ceny:
G DATA Antivirus na jeden komputer: rekomendowana cena detaliczna 109,95 PLN
G DATA Antivirus na trzy komputery: rekomendowana cena detaliczna 155,94 PLN

Główne cechy G DATA w wersji2019
* Ochrona przed trojanami oraz innymi przestępstwami internetowymi.
* Pełna wydajność komputera przy najwyższym poziomie zabezpieczeń.
* Program antywirusowy zawierający nagradzaną technologię Doublescan.
* Aktualizacja sygnatur wirusów co godzinę dla możliwie maksymalnej ochrony.
* Wielopoziomowa nagradzana ochrona przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.
* Rozwiązanie BankGuard dla bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej oraz robienia zakupów online.
* Automatyczne skanowanie pendrive’ów i zewnętrznych nośników pamięci.
* Ochrona przed exploitami dla zapobiegania lukom w zabezpieczeniach.
* Wydajna firewall odpierający ataki hakerów (G DATA Internet Security i Total Security).
* Ochrona portfeli kryptowalut
* Ochrona rodzicielska – korzystanie z komputera dostosowane do wieku (G DATA Internet Security i Total Security).
* Funkcja AntiSpam filtruje skrzynkę pod kątem niechcianych reklam.
* Ochrona przed phishingiem – monitoring wiadomości e-mail.
* Backup w chmurze na serwerach na terenie unii Europejskiej (G DATA Internet Security i Total Security).
* Automatyczny backup danych do lokalnych i zewnętrznych nośników (G DATA Total Security).
* Manager haseł dla bezpiecznego dostępu do danych (G DATA Total Security).
* Kontrola dostępu blokująca niechciane urządzenia (G DATA Total Security)

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube