Tracer Torn

Bojowa mysz w natarciu

Więcej...

Lenovo Yoga 920-13IKB Glass

Uniwersalizm pełną gębą

Więcej...

Lioncast LX20

Proste ale dobre słuchawki dla graczy

Więcej...

A4TECH Bloody B180 RGB

Klawiatura z szeroką gamą podświetleń

Więcej...

Sennheiser GSP 500

Sennheiser to również słuchawki dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ADATA: HD680 i HV320 – bezpieczne i stylowe przenoszenie danych

ADATA HD680

ADATA rozszerza swoje portfolio zewnętrznych talerzowych nośników danych o dwa modele – odporny na upadki HD680 oraz wyjątkowo smukły HV320.

Nowe modele to uzupełnienie dotychczasowej oferty zewnętrznych nośników HDD marki ADATA. Oba dyski są sprzedawane z oprogramowaniem HDDtoGo, które umożliwia np. wygodną synchronizację danych, uruchamianie aplikacji bezpośrednio z dysku czy szybką kompresję zapisanych danych.

ADATA HD680 – strażnik danych
Solidna trójwarstwowa obudowa chroni nośnik i zapisane na nim dane przed skutkami upadków z wysokości do 1,2 metra, a wbudowany czujnik wstrząsów wstrzymuje pracę dysku po wykryciu upadku lub wibracji. Dodatkową ochronę plików zapewnia obsługa technologii szyfrowania AES-256.

Dysk ADATA HD680 został wyposażony w złącze USB 3.1, oraz w specjalny uchwyt na kabel do transmisji danych. Nośnik spełnia także surowe normy wojskowego standardu odporności - MIL-STD-810G 516.6. Nośnik waży 270 g i ma wymiary 124 x 101,7 x 22,9 mm.

Model HD680 będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych obudowy – czarnej, niebieskiej i żółtej oraz w wariantach o pojemnościach 1 i 2 TB.

ADATA HV320 – niezwykle smukły
Plastikowa obudowa tego dysku ma zaledwie 10,7 mm grubości (w przypadku wersji 1/2 TB) i szczotkowane wykończenie przedniego panelu. Sprawia to, że jest niezwykle elegancka i stylowa. Dysk waży 180 g i ma wymiary 125,7 x 80,5 x 10,7 mm.

Nowy model został wyposażony w specjalny czujnik wstrząsów, który wstrzymuje pracę nośnika podczas wykrycia upadku. O działaniu sensora informuje wbudowana dioda LED. Dodatkową ochronę plików zapewnia obsługa technologii szyfrowania AES-256.

Dysk ADATA HV320 występuje w wersjach o pojemnościach 1/2/4/5 TB oraz w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, białym i niebieskim.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube