Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ADATA: HD680 i HV320 – bezpieczne i stylowe przenoszenie danych

ADATA HD680

ADATA rozszerza swoje portfolio zewnętrznych talerzowych nośników danych o dwa modele – odporny na upadki HD680 oraz wyjątkowo smukły HV320.

Nowe modele to uzupełnienie dotychczasowej oferty zewnętrznych nośników HDD marki ADATA. Oba dyski są sprzedawane z oprogramowaniem HDDtoGo, które umożliwia np. wygodną synchronizację danych, uruchamianie aplikacji bezpośrednio z dysku czy szybką kompresję zapisanych danych.

ADATA HD680 – strażnik danych
Solidna trójwarstwowa obudowa chroni nośnik i zapisane na nim dane przed skutkami upadków z wysokości do 1,2 metra, a wbudowany czujnik wstrząsów wstrzymuje pracę dysku po wykryciu upadku lub wibracji. Dodatkową ochronę plików zapewnia obsługa technologii szyfrowania AES-256.

Dysk ADATA HD680 został wyposażony w złącze USB 3.1, oraz w specjalny uchwyt na kabel do transmisji danych. Nośnik spełnia także surowe normy wojskowego standardu odporności - MIL-STD-810G 516.6. Nośnik waży 270 g i ma wymiary 124 x 101,7 x 22,9 mm.

Model HD680 będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych obudowy – czarnej, niebieskiej i żółtej oraz w wariantach o pojemnościach 1 i 2 TB.

ADATA HV320 – niezwykle smukły
Plastikowa obudowa tego dysku ma zaledwie 10,7 mm grubości (w przypadku wersji 1/2 TB) i szczotkowane wykończenie przedniego panelu. Sprawia to, że jest niezwykle elegancka i stylowa. Dysk waży 180 g i ma wymiary 125,7 x 80,5 x 10,7 mm.

Nowy model został wyposażony w specjalny czujnik wstrząsów, który wstrzymuje pracę nośnika podczas wykrycia upadku. O działaniu sensora informuje wbudowana dioda LED. Dodatkową ochronę plików zapewnia obsługa technologii szyfrowania AES-256.

Dysk ADATA HV320 występuje w wersjach o pojemnościach 1/2/4/5 TB oraz w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, białym i niebieskim.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube