foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Natec Universe

Mapa nieba zawsze pod ręką? Natec umożliwia to w swojej nowej podkładce o wiele mówiącej nazwie Universe. 

Podkładka pod mysz Natec Universe to przede wszystkim użyteczny element wyposażenia biurka. Duża powierzchnia, dokładnie obszyte brzegi oraz wodoodporna warstwa są cechami charakterystycznymi dla podkładek z tzw. wyższej półki, do której Universe niewątpliwie aspiruje. 

Duża przestrzeń robocza o wymiarach 80 cm długości i 40 cm szerokości pozwala na położenie na podkładce nie tylko myszy, ale też klawiatury. W praktyce Natec Universe zajmuje znaczną część biurka. Gładka, materiałowa powierzchnia wierzchnia pozwala na wygodne prowadzenie myszy, podczas gdy spód podkładki, wykonany z gumy, pewnie trzyma się blatu nie pozwalając nawet na drobne przemieszczenia podczas gry czy pracy.
Nadruk na podkładce Natec Universe zawiera dwie mapy nocnego nieba - dla półkuli północnej i południowej oraz dane, pozwalające łatwiej odnaleźć się w gąszczu widzianych nocą gwiazd. Z powierzchni podkładki dowiemy się m.in. jakie są najjaśniejsze gwiazdy czy jaka odległość dzieli nas od tych najbliższych. Całość nadruku wykonano w stonowanych kolorach, co pozwala na dopasowanie podkładki do niemal każdego wystroju biurka.

Cena podkładki Natec Universe wynosi 39,99 zł.

Specyfikacja:
• Materiał: tkanina i guma
• Wymiary: 800 x 400 mm
• Grubość: 3 mm

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube