foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Logo HyperX

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o sprzedaży ponad 60 milionów modułów pamięci mieszczących wiele miliardów bajtów, od czasu jego założenia w 2002 r. Produkty HyperX są chętnie wybierane przez producentów OEM, konstruktorów komputerów PC, miłośników podkręcania częstotliwości i społeczność graczy, dzięki czemu nieustannie rozwijająca się firma HyperX stała się największym niezależnym producentem modułów pamięci dla graczy oraz liderem pod względem wydajności pamięci.

Ogłoszony dziś sukces w połączeniu ze wzrostem sprzedaży zestawów słuchawkowych, klawiatur i myszy przyczynił się do prognozowanych na rok 2018 przychodów z produktów markowych przekraczających 550 mln USD.

Od momentu powstania 16 lat temu marka HyperX sukcesywnie rozszerza swoją ofertę produktową i obecność na rynkach docelowych. Marka HyperX jest nie tylko synonimem wysokiej jakości pamięci, ale również liderem w sektorze urządzeń peryferyjnych, a jej gamingowe zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy i podkładki pod myszy są używane przez graczy na całym świecie. Zespół HyperX Engineering Labs wspólnie z innymi inżynierami firmy nieustannie dąży do tworzenia technologii pozwalających wprowadzać nowe produkty pamięci o dużej wydajności dla rynku komputerów, minikomputerów i notebooków. Oferta HyperX obejmuje zróżnicowane rozwiązania pamięci, w tym moduły DIMM z linii Predator do budowania komputerów PC o najwyższej wydajności, moduły DIMM z linii FURY kierowane do graczy składających komputery ekonomiczne oraz linię modułów SODIMM do modernizowania i konstruowania notebooków.

HyperX ma zaszczyt należeć do dynamicznej społeczności entuzjastów oraz konstruktorów i czynnie wspomaga ich wysiłki, dostarczając pamięci najwyższej jakości” — mówi Paul Leaman, gaming division vice president w regionie EMEA w HyperX. „Przez cały czas rozwijamy i utrzymujemy naszą ofertę dla graczy korzystających z komputerów PC i konsol. Dzięki nowym produktom, takim jak pierwszy w ofercie HyperX douszny zestaw słuchawkowy Cloud Earbuds do gier i codziennego użytku, zamierzamy wchodzić na nowe rynki na całym świecie”.

Od 2002 r. marka HyperX wprowadza i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne branży wspomagające entuzjastów, profesjonalistów i konstruktorów:
- Pojemność modułów pamięci dla graczy zwiększyła się 62-krotnie — z 256 MB do 16 GB.
- Częstotliwość modułów pamięci zwiększyła się 12-krotnie — z 333 MHz do 4,133 GHz.
- Cena 1 Gb pamięci zmniejszyła się 38-krotnie — z 37,66 USD do 0,98 USD (dotyczy średniej ceny sprzedaży).
- Architektura pamięci przeszła cztery generacje — od DDR1 do DDR4.

Inne znaczące sukcesy i osiągnięcia HyperX:
• Wejście na rynek pamięci o zwiększonej częstotliwości taktowania dla graczy w 2002 r.
• Pierwsza firma z branży pamięci dla graczy, która sponsorowała zawody e-sportowe w 2004 roku (ACON’04, Szanghaj, Chiny).
• Pierwsza firma, która przez ponad 10 lat sponsorowała organizację gamingową (SK Gaming).
• Pierwsza marka gamingowa, która sponsorowała znanych sportowców, w tym koszykarzy (Gordon Hayward, Joel Embiid, De’Aaron Fox), zawodników futbolu amerykańskiego (JuJu Smith-Schuster) i piłkarzy (Dele Alli).
• Pierwsza marka gamingowa, która sponsorowała drużyny NBA jako partner dostarczający urządzenia peryferyjne do e-sportu (Dallas Mavericks i Philadelphia 76ers).
• Pierwsza marka gamingowa, która sponsorowała duże areny e-sportowe, w tym Esports Arena w Las Vegas.
• Pierwszy dostawca pamięci dla graczy wybrany jako dostawca pamięci głównej dla dużych producentów OEM komputerów PC.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube