Mio Pilot 15LM

Nawigacje ciągle na topie

Więcej...

Audictus Explorer

Słuchawki godne uwagi

Więcej...

Cooler Master CM310

Szyk i elegancja

Więcej...

Plantronics BackBeat FIT 305

Nie liczy się rozmiar tylko jakość

Więcej...

Audictus Winner

Winner znaczy zwycięzca

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ERATO: APOLLO 7s i VERSE – słuchawki prawdziwie bezprzewodowe

Erato Verse

ERATO, nowa marka z siedzibą w Kalifornii, wprowadza do sprzedaży dwa modele całkowicie bezprzewodowych słuchawek - APOLLO 7s oraz VERSE. Są one wyposażone w wygodne etui, umożliwiające ładowanie oraz nie posiadają jakichkolwiek kabli.

 Apollo 7s – miniaturowe słuchawki z dźwiękiem 3D 

ERATO APOLLO 7s to jedne z najmniejszych i najbardziej kompaktowych słuchawek bezprzewodowych na rynku. Każda ze słuchawek waży zaledwie 4 g, a cała konstrukcja jest pozbawiona kabli. Zastosowane przetworniki o średnicy 5,8 mm, zgodność z kodekiem aptX, technologią Bluetooth 4.1 oraz wykorzystanie autorskiego rozwiązania 3D ERATOSURROUND mają zagwarantować najwyższą jakość dźwięku. Dodatkowo słuchawki są odporne na działanie potu i wilgoci, zgodnie z normą IPX5.
Mimo swoich miniaturowych rozmiarów, pozwalają one na maksymalnie 3 godziny słuchania muzyki lub 4 godziny prowadzenia rozmów, a za pomocą aluminiowego etui z wbudowaną baterią, można je naładować 2 razy. Daje to łącznie do 12 godzin pracy bez konieczności doładowywania etui. Każda ze słuchawek jest wyposażona w wielofunkcyjny przycisk, umożliwiający np. zmianę odtwarzanego utworu, odebranie połączenia lub wywołanie asystenta Siri lub Google Now.
W zestawie oprócz słuchawek i etui ładującego znajdują się 2 komplety wkładek – silikonowe oraz z pianki Comply T600 w trzech rozmiarach (S/M/L), gumowe stabilizatory, instrukcja obsługi oraz kabel USB do ładowania etui. Model APOLLO 7s jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, szarej, białej i różowej. Sugerowana cena producenta to 799 zł. Słuchawki są objęte 3-letnią gwarancją.
VERSE – słuchawki z grafenowym przetwornikiem
ERATO VERSE to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z grafenowymi przetwornikami o średnicy 5,8 mm, które umożliwiają odtwarzanie bogatszego dźwięku bez jakichkolwiek zakłóceń. Słuchawki wykorzystują technologię Bluetooth 4.2 oraz kodek AAC i są wyposażone w wielofunkcyjny przycisk, umożliwiający zmianę utworów czy odbieranie połączeń. Każda ze słuchawek waży 4,5 g i jest zgodna z normą IPX5, co oznacza odporność na działanie potu i wilgoci.
Słuchawki VERSE są wyposażone w opatentowane końcówki SpinFit, obracające się w zakresie 360°, dzięki czemu słuchawki lepiej dostosowują się do kształtu uszu i zapewniają lepszą izolację. W przypadku tego modelu maksymalny czas słuchania muzyki i prowadzenia rozmów wynosi odpowiednio 3 i 4 godziny. Etui ładujące pozwala na 4-krotne naładowanie słuchawek, co zapewnia łącznie maksymalnie 15 godzin pracy.
Oprócz słuchawek i etui do ładowania w zestawie znajduje się komplet wkładek silikonowych SpinFit w trzech rozmiarach (S/M/L) oraz kabel do ładowania etui. Model Verse jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz czarnej. Sugerowana cena producenta to 399 zł. Słuchawki są objęte 3-letnią gwarancją.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube