ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FUJITSU: Skanowanie dowodów tożsamości w sekundę

Fujitsu przedstawia fi-65F, nowy model znanego skanera płaskiego Fujitsu A6, zaprojektowany z myślą o skanowaniu dowodów tożsamości. Osobny przycisk funkcji skanowania i gniazdo zasilania USB sprawiają, że fi-65F umożliwia szybkie i sprawne skanowanie.

Skaner jest gotowy do pracy w ciągu jednej sekundy od uruchomienia i rejestruje obraz czarno-białego dokumentu w rozdzielczości 300 dpi w ciągu zaledwie jednej sekundy, umożliwiając błyskawiczną i precyzyjną cyfryzację danych tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, np. na lotniskach, w punktach obsługi klienta czy w recepcjach hotelowych. Model fi-65F jest wyposażony w PaperStream Capture i PaperStream IP - oprogramowanie do polepszania jakości i sterowniki do przetwarzania obrazu – najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania dla skanerów dokumentów z serii fi.

Skaner płaski Fujitsu to urządzenie doskonale sprawdzające się podczas skanowania paszportów, praw jazdy, dowodów osobistych i innych podobnych dokumentów. Poczty, banki, punkty kontroli granicznej i recepcje hotelowe to miejsca, w których szybkie tempo pracy i niewielkie rozmiary urządzenia są wielkimi zaletami. Z rozwiązania skorzystają także użytkownicy zajmujący się przetwarzaniem dokumentacji podczas transakcji związanych z telefonią komórkową, wypożyczaniem samochodów lub wydawaniem kart członkowskich. Skaner płaski Fujitsu podnosi wydajność i efektywność pracy, skracając jednocześnie czas obsługi interesantów.

Ulepszona wydajność i super szybkie skanowanie
"Sprzedaliśmy już setki tysięcy skanerów płaskich Fujitsu A6, a nasze urządzenia szybko stały się wyznacznikiem standardów jakości skanowania dokumentów tożsamości” – mówi Mike Nelson, General Manager Sales and Marketing w PFU Imaging Solutions Europe Ltd. "Nowy model z serii fi jest stworzony dla organizacji i firm, potrzebujących urządzenia do natychmiastowego skanowania dokumentów potwierdzających tożsamość w trakcie wszelkiego rodzaju operacji rejestracji, zapisywania i identyfikacji klientów” – dodaje Klaus Schulz, Manager of Product Marketing for EMEA w PFU Imaging Solutions.

Skanowanie przy pomocy fi-65F odbywa się niezwykle szybko, co znacznie skraca czas oczekiwania klientów. Skaner jest gotowy do pracy w mniej niż sekundę po włączeniu i pozwala na rejestrację czarno-białego obrazu dokumentu A6 w rozdzielczości 300dpi w ciągu 1 sekundy, lub 1,7 sekundy w przypadku dokumentu kolorowego. Urządzenie posiada przycisk uruchamiający skanowanie przy pomocy jednego dotknięcia, a także gniazdo zasilania USB, pozwalające na korzystanie ze skanera bezpośrednio w recepcji oraz pracę bez potrzeby dostępu do sieci. Skanowanie trwa zaledwie dwie sekundy, jeśli urządzenie jest zasilane z kabla USB.

Nowe oprogramowanie do przetwarzania obrazu PaperStream
Model fi-65F jest wyposażony w najnowsze oprogramowanie dla skanerów z serii fi, pozwalające uzyskać najwyższą jakość obrazu. Narzędzia do polepszania jakości i przetwarzania obrazu PaperStream IP przygotowują skanowane dane do późniejszej obróbki i przetwarzają każdy dokument w wysokiej jakości obraz, komunikując się ze standardowymi aplikacjami skanującymi za pośrednictwem interfejsów TWAIN lub ISIS. Oprogramowanie do rejestracji obrazu PaperStream Capture optymalizuje proces skanowania, dzięki funkcjom polepszania jakości, automatycznej korekcie przekrzywionych dokumentów, a także możliwości stosowania predefiniowanych profili pracy i obróbki.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube