foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Acer oferuje pakiet gwarancyjny

Acer zachęca do zakupu laptopów z Intel Core 8. generacji dodając do nich pakiet Microsoft Office 365 Personal, kod Acer Care Plus na przedłużenie gwarancji urządzenia do 3 lat, klucz aktywacyjny do programu Antywirus G Data oraz starter kit z bezprzewodową myszką i torbą Acer.

Procesory Coffee Lake wyróżniają się wydajnością, dzięki czemu wyposażone w nie urządzenia polecane są osobom, które szukają mocnych urządzeń do pracy czy gier. W promocji uwzględniono laptopy wyposażone w energooszczędne wersje dwu-, cztero- i sześciordzeniowych procesorów.

W wybranych modelach znaleźć można również technologię Intel Turbo Boost 2.0, dzięki której w przypadku dużego obciążenia zwiększana jest wydajność procesora.

Dostępność i wybrane modele
Dla klientów biorących udział w promocji czekają pakiety warte 800 zł, składające się z najpotrzebniejszych rzeczy przy pracy z nowym urządzeniem: Microsoft Office 365 Personal, kody na przedłużenie gwarancji i aktywację Antywirusa G Data oraz starter kit z myszką i torbą Acer. Wśród laptopów objętych promocją znajdują się stylowe i smukłe urządzenia z serii Swift, w tym ważący 970g Acer Swift 5 z dyskiem SSD 256GB, seria urządzeń 2-w-1 Spin z czterema trybami pracy oraz seria Aspire z dedykowaną kartą graficzną. Te ostatnie mogą zostać wykorzystane w grach oraz pracy nad grafikami, czy materiałami wideo. Szczegółowa tabela ze specyfikacją modeli znajduje się w regulaminie promocji.

Partnerami akcji specjalnej są sklepy Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele, RTV Euro AGD, Saturn oraz X-KOM. Koniec promocji wyznaczony jest na 21 października 2018 roku, choć przewidziana jest możliwość wcześniejszego zakończenia akcji ze względu na wyczerpanie puli nagród, o czym klienci zostaną poinformowani na fanpage’u Acer Polska.

W jaki sposób odebrać pakiet?
Poza zakupem online lub w sklepie stacjonarnym cała promocja prowadzona jest na fanpage’u Acer Polska w dedykowanej zakładce Akcja 8. Generacja.
Aby otrzymać zestaw należy:
• Wypełnić formularz zgłoszeniowy
• Poczekać na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia
• W ciągu 15 dni roboczych odebrać paczkę od kuriera

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube