foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Szersza oferta pamięci Predator DDR4 RGB i Predator DDR4

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Inc., poinformował o rozszerzeniu oferty pamięci RAM Predator DDR4 RGB i Predator DDR4. Pamięć Predator DDR4 RGB jest teraz dostępna w formie modułów o częstotliwości osiągającej 4000 MHz, natomiast modele HyperX Predator DDR4 zapewniają większe szybkości, pojemności do 128 GB oraz częstotliwości na poziomie nawet 4133 MHz. Pamięci HyperX powstają z myślą o konstruktorach komputerów PC, entuzjastach i integratorach systemów, którzy potrzebują szybkiej pamięci operacyjnej o dużej gęstości.

Nowe moduły Predator DDR4 RGB i Predator DDR4 zaspokoją potrzeby w zakresie pamięci RAM w systemach gamingowych z najnowszymi procesorami Intel lub AMD. Produkty z obu linii są wyposażone w profile Intel XMP-ready zoptymalizowane pod kątem większej wydajności. Pamięć HyperX Predator DDR4 RGB zawiera również w pasek LED zapewniający płynne efekty świetlne RGB1 . Jest kompatybilna z oprogramowaniem do sterowania podświetleniem wielu dostawców płyt głównych, w tym z rozwiązaniami ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync i Asrock Polycom RGB. Więcej informacji na temat kompatybilności oprogramowania i płyty głównej można znaleźć na stronach internetowych odpowiednich partnerów.

Rozszerzona oferta pamięci Predator DDR4 i Predator DDR4 RGB jest skierowana do następnej generacji entuzjastów komputerów PC, którzy oczekują od swoich systemów największej wydajności” — powiedział Adrien Viaud, Field Application Engineer w firmie HyperX. „Dzięki ponad piętnastu latom doświadczenia w tworzeniu pamięci RAM dla graczy HyperX oferuje produkty znakomitej jakości, a moduły DIMM z linii FURY i Predator czy SODIMM Impact świetnie nadają się dla miłośników gier, którzy konstruują lub modernizują swoje komputery PC i laptopy”.

HyperX Predator DDR4 to pamięci RAM o dużej częstotliwości i małych opóźnieniach, dostępne w postaci pojedynczych modułów o pojemności od 4 GB do 16 GB oraz w zestawach dwu-, cztero- i ośmiomodułowych pozwalających uzyskać pojemność 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB. Wszystkie moduły przechodzą gruntowne testy fabryczne pod względem szybkości i są objęte bezterminową gwarancją. Solidna pamięć operacyjna Predator DDR4 łączy w sobie dwie bardzo ważne cechy: wyjątkową wydajność oraz niezawodność.

Pamięci Predator DDR4 oraz Predator DDR4 RGB będą prezentowane podczas targów Gamescom 2018 w Kolonii w Niemczech w dniach 21-24 sierpnia na stanowisku #C68/D60/D61 w Pawilonie 2.2.

Firma HyperX poważnie traktuje swoje motto „We’re all Gamers” — zależy jej na tym, aby wszystkie oferowane przez nią moduły pamięci, gamingowe zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy lub podkładki pod mysz spełniały lub przewyższały oczekiwania zarówno zwykłych graczy, jak i profesjonalistów, niezależnie od tego, czy korzystają oni z komputerów PC, urządzeń mobilnych, czy konsoli.

Dostępność
Pamięci RAM HyperX Predator DDR4 i HyperX Predator DDR4 RGB można już nabyć za pośrednictwem sieci punktów sprzedaży detalicznej i internetowej firmy HyperX. Więcej informacji o produktach HyperX DDR4 i ich dostępności na całym świecie można znaleźć na stronie internetowej HyperX dotyczącej pamięci RAM.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube