foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Blaupunkt Q3000

Q3000 – to kolejny bezprzewodowy system alarmowy z wbudowaną kamerą od marki Blaupunkt. Jest to inteligentny zestaw, który służy do monitorowania stanu wybranej przestrzeni. System Q3000 można rozszerzyć nawet do 40 urządzeń, m. in. o czujki ruchu, czujki ostrzegające przed pożarem, czadem, czy o elementy pozwalające sterować funkcjami domu lub mieszkania.

System monitorujący Blaupunkt Q3000 to rozwiązanie z dziedziny Security Smart Home. Zestaw może pomóc w zabezpieczeniu domu, mieszkania, czy biura, dzięki prostemu montażowi i obsłudze. Technologia przystosowana do codziennych potrzeb użytkownika, zapewnia ochronę na przykład przed zalaniem lub pożarem.
Zestaw jest zabezpieczony przed nieautoryzowaną próbą usunięcia któregokolwiek z jego elementów lub zaburzenia bezprzewodowego połączenia. W takim wypadku alarm natychmiast zostanie aktywowany. Jednocześnie system wyśle powiadomienie o zajściu w formie wiadomości tekstowej lub głosowej na podany numer telefonu.
- W dawnych czasach, podczas nieobecności w domu, wielokrotnie zastanawialiśmy się, czy na pewno nasz dobytek jest bezpieczny. Postęp technologiczny jaki miał i cały czas ma miejsce, umożliwia nam uzyskanie odpowiedzi na te pytania w bardzo prosty sposób. Zaawansowany i niezawodny zestaw monitoringu Blaupunkt Q3000 pomoże nam w kompleksowym zabezpieczeniu naszego mienia. Istotnym argumentem przemawiającym za tym systemem jest także korzystna cena. – powiedział Marcin Harasim, Country Manager ds. Blaupunkt Mobile & Smart Home Polska.
W zestawie Q3000 znajduje się panel kontrolny z wbudowaną syreną, bezprzewodowy wykrywacz ruchu z kamerą oraz czujnik na drzwi lub okna. Wszystkie elementy wyposażone są w pojemne baterie, które można samodzielnie wymienić. Systemy Blaupunkt są zabezpieczone przed próbami manipulacji z zewnątrz. Bezprzewodowy zasięg do 300 m i możliwość rozbudowania systemu o kolejne komponenty (do 40 łącznie) pozwala ochraniać obiekty złożone z wielu pomieszczeń.
Systemem alarmowym Q3000 można zarządzać zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem smartfona, dzięki dostępnej w wersji iOS i Android bezpłatnej aplikacji Secure4Home.
Blaupunkt oferuje szeroki wybór dodatkowych komponentów, o które może zostać rozbudowany system, m.in. czujniki dymu, zalania temperatury, inteligentne gniazdka i termostaty. Dzięki temu Q3000 może służyć nie tylko do ochrony przed włamaniem, lecz także do zdalnego zarządzania funkcjami domu czy mieszkania. Pozwala kontrolować temperaturę w pomieszczeniach i sterować urządzeniami elektrycznymi przez aplikację mobilną, obniżając koszty ogrzewania i prądu.
Dystrybucją produktów Blaupunkt z segmentu Smart Home Security zajmuje się firma NTT System S.A. Spodziewana cena detaliczna wynosi 1149 PLN.
Najważniejsze funkcje i parametry systemu Blaupunkt Q3200:
• Możliwość rozszerzenia zestawu do 40 czujników
• Protokół: ZigBee Home Automation 1.2
• Zapisywanie nagrań w chmurze
• Aplikacja Secure4Home pozwala zdalnie kontrolować pracę urządzeń elektrycznych
• Ochrona przed manipulacjami z zewnątrz
• Powiadomienia push
• Źródło zasilania: adapter 9V 1A
• Bateria zapasowa: 4.8V 1100mAh Ni-MH
• Czas pracy bez zasilania (na baterii): do 15 godzin
• Głośność syreny alarmowej: 95 dB / 1 m
• Częstotliwość: 433/868MHz
• Zasięg do 300 m na otwartej przestrzeni
• Wytrzymałość na temperaturę do -10° C i + 45° C

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube