foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Router DSH-G300

D-Link, i Silicon Labs poinformowały, że router brzegowy D-Linka DSH-G300-TBR pomyślnie przeszedł testy zgodności ze specyfikacją i interoperacyjnością ekosystemu Thread. Dzięki temu jest to pierwsza certyfikowana centralka zaprojektowana zgodnie z założeniami Thread.

Użyta w DSH-G300-TBR technologia mesh Thread zapewnia bezpieczeństwo i stabilność połączeń z Internetem oraz urządzeniami tworzącymi system inteligentnego domu w ramach samonaprawiającej się sieci mesh, oferując niezawodne połączenia przy mniejszym poborze mocy.

O routerze DSH-G300-TBR

Router brzegowy Thread od D-Linka wspiera Thread, Zigbee, Bluetooth 5, sieć mesh Bluetooth oraz inne protokoły. DSH-G300-TBR ułatwia tworzenie mostów IP między sieciami mesh i Internetem zapewniając bezpieczeństwo w warstwie sieciowej i aplikacji.

- Opracowanie routera dowodzi, że D-Link i Silicon Labs są pionierami w niszy rozwiązań inteligentnego domu - powiedział Kevin Wen, President D-Link Europe. – Planujemy kontynuację prac nad obiecującą technologią mesh, a w przyszłości udostępnienie dalszych certyfikowanych produktów przyspieszających integrację urządzeń IoT oraz automatyzację rozwiązań inteligentnego domu.

- Z dużym zadowoleniem przyjęliśmy opracowanie pierwszego na świecie routera brzegowego D-Linka zgodnego z certyfikatami Threat, co jest kamieniem milowym dla urządzeń IoT – powiedział Daniel Cooley, Senior Vice President and Chief Strategy Officer w Silicon Labs. - D-Link ma duże doświadczenie w opracowywaniu produktów zapewniających bezpieczne połączenia, także cieszymy się, że nasza wiodąca w branży technologia Wireless Gecko umożliwi dostępność rozwiązań D-Linka na wielu rynkach i w wielu zastosowaniach.

Router DSH-G300-TBR zostanie zaprezentowany w dniach 16-18 października 2018r. w Monachium na zbliżającym się spotkaniu członków Thread Group. 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube