ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: SoundBlaster Z – karty dla muzycznych koneserów

Użytkownicy mają coraz wyższe wymagania wobec komputerów stacjonarnych. Liczy się nie tylko szybki procesor czy grafika, ale również jakość dźwięku.

Rodzina kart Sound Blaster serii Z firmy Creative, które od niedawna są w sprzedaży na polskim rynku, to propozycja dla osób rozczarowanych bezbarwnymi dźwiękami oferowanymi przez układy muzyczne zintegrowane z płytą główną dekstopa. W skład rodziny wchodzą karty – Sound Blaster Z, Sound Blaster Zx oraz Sound Blaster ZxR. Wymienione układy wykorzystują innowacyjne technologie SBX Pro Studio oraz CrystalVoice, gwarantujące realistyczny i czysty dźwięk podczas słuchania muzyki, gier czy rozmów prowadzonych za pośrednictwem komunikatorów głosowych. Wszystkie modele bazują na autorskim procesorze dźwięku i głosu Sound Core3D. Karty zajmują jeden slot PCI-E ×1 i są kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows 7 oraz Windows 8.
Sound Blaster Z to najmniej zaawansowany model z rodziny „zetek”. Kartę cechuje bardzo wysoka czystość dźwięku – powyżej 99,99 procent. Odstęp sygnału od szumu wynosi 116 dB, co oznacza, że Sound Blaster Z jest 35,4 razy lepsza od zintegrowanej z płytą główną karty dźwiękowej. W zestawie znajduje się też mikrofon Sound Blaster. Creative rekomenduje kartę do gier oraz domowej rozrywki. Dla tej samej grupy użytkowników Creative opracował model Sound Blaster Zx. Stosunek sygnału do szumu w tej karcie wynosi 116 dB. Zestaw Sound Blaster Zx zawiera zewnętrzny moduł ACM pozwalający sterować głośnością dźwięku i źródłem jego emisji, a także parę mikrofonów oraz złącza słuchawkowo - mikrofonowe.
Karta Sound Blaster ZxR wychodzi naprzeciw oczekiwaniom największych koneserów dźwięku. Model może być z powodzeniem stosowany w profesjonalnych rozwiązaniach audio. Karta pozwala uzyskać stosunek mocy sygnału do mocy szumu na poziomie 124 dB. To sprawia, że SoundBlaster ZxR jest 89 razy lepsza od zintegrowanej karty dźwiękowej. W zestawie znajduje się również karta rozszerzająca DBPro, wyposażona w wyjście optyczne zapewniające najwyższą jakość odtwarzanego dźwięku.
- Rodzina Sound Blaster Z wyznacza nowe standardy na rynku profesjonalnych kart dźwiękowych. To zupełnie nowa konstrukcja, wyróżniająca się bardzo dobrymi parametrami, wysokiej klasy konwerterem cyfrowo-analogowym, a także bardzo dobrym wzmacniaczem słuchawkowym. Karty posiadają bardzo dobry stosunek jakości do ceny i z powodzeniem mogą konkurować z produktami z najwyższej półki – mówi Rafał Herman, dyrektor sprzedaży CRE w Polsce.
Ceny kart Sound Blaster Z
Sound Blaster Z – 359złotych brutto
Sound Blaster Zx – 569 złotych brutto
Sound Blaster ZxR – 969 złotych brutto

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube