Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AVM: Jak w gorące dni korzystać z sieci domowej FRITZ!

Jak w gorące dni korzystać z sieci domowej FRITZ!

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w to lato, a do sprytnego zarządzania siecią domową zaangażuj router FRITZ!Box: udostępniaj gościom swoje WiFi za pomocą funkcji Hotspot, pozwól prawdziwym kibicom cieszyć się meczami dzięki FRITZ!App TV i FRITZ!WLAN Repeater DVB-C, a inteligentnemu gniazdku FRITZ! kontrolować temperaturę w domu, niezależnie od piłkarskich emocji. 

Robisz grilla? Daj gościom dostęp do WiFi

Konfiguracja FRITZ! Hotspot dla gości, którzy u Ciebie grillują i imprezują jest dziecinnie prosta: wystarczy aktywować tę funkcję w polu "Sieć bezprzewodowa" w interfejsie użytkownika routera FRITZ!Box. Nowe oprogramowanie FRITZ!OS 7 ułatwi wybór funkcji FRITZ! Hotspot: jako użytkownik możesz zadecydować czy udostępniana gościom sieć bezprzewodowa będzie otwarta czy zabezpieczona hasłem. Jednak niezależnie od tego, którą z tych opcji wybierzesz, udostępnienie drugiego połączenia bezprzewodowego przez router FRITZ!Box pozwoli gościom na swobodne korzystanie z Internetu bez dostępu do Twojej sieci domowej. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym poradniku.

Oglądaj telewizję w plenerze

Z pomocą FRITZ!App TV oraz FRITZ!WLAN Repeater DVB-C możesz odbierać ulubione programy telewizyjne na każdym smartfonie i tablecie. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację, a Twoje urządzenie mobilne automatycznie wykryje sygnał programów telewizyjnych emitowany przez wzmacniacz DVB-C za pośrednictwem szybkiej bezprzewodowej sieci LAN. To idealne rozwiązanie jeśli chcesz oglądać mecze Pucharu Świata w ogrodzie lub na tarasie. Rozwiązanie jest kompatybilne także z odtwarzaczem VLC media player, dzięki czemu spełni wymagania zwolenników oglądania telewizji na laptopach i komputerach stacjonarnych.

Inteligentna klimatyzacja

W gorące letnie dni inteligentne gniazdka FRITZ!DECT 200 i 210 zadbają o temperaturę w domu. Użytkownik potrzebuje dwóch urządzeń FRITZ!DECT, aby ustawić je jako grupę w interfejsie użytkownika routera FRITZ!Box. W obszarze Smart Home w interfejsie FRITZ!Box należy kliknąć w przycisk „Nowa Grupa” i aktywować opcję „Temperatura”. Jeśli temperatura w pomieszczeniu przekroczy ustawioną wartość, inteligentne gniazdko FRITZ!DECT automatycznie włączy klimatyzację lub wiatrak, zapewniając tym samym komfort i wydajne ochłodzenie wnętrza.