PocketBook Touch HD 3

Czytnik wart grzechu

Więcej...

Audictus Adrenaline

Eleganckie z dobrym brzmieniem

Więcej...

AOC AGON AG251FZ

Monitor zaprojektowany dla graczy

Więcej...

Sennheiser Momentum Wireless Black

Słuchawki na piątkę

Więcej...

Lanberg RO-175GE

Tani router dla każdego

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

EZVIZ: Prezent dla taty. Tylko jaki?

Prezent dla taty. Tylko jaki?

Dzień Ojca coraz bliżej. Mimo że do tego święta pozostało jeszcze trochę czasu, wiele osób zastanawia się już nad prezentem. Nic dziwnego, bo pewnie większość z nas wyczerpała już pulę podarunków. Woda po goleniu, zestaw majsterkowicza… Wszystko już było! Co tym razem wymyślić? Z czego nasz tata będzie zadowolony? 

Każdy mężczyzna, mniej lub bardziej interesuje się samochodami. Dla wielu z nich najważniejsze jest ich własne auto, o które dbają, niezależnie od pory roku. Często inwestują niemałe pieniądze tylko po to, aby poprawić jego wygląd i zaznaczyć charakter właściciela. Co istotne, wielu kierowców zaczęło zwracać uwagę także na bezpieczeństwo. Najnowszym trendem jest montowanie kamer samochodowych, które stały się poniekąd gadżetem must have każdego kierowcy. Być może sprawdzą się także jako idealny prezent na Dzień Ojca?

Jaką kamerkę wybrać?

W przypadku kamerki samochodowej najważniejsza jest jakość rejestrowanego obrazu. Główne przeznaczenie tego rodzaju sprzętu to zebranie materiału dowodowego w razie wystąpienia spornej sytuacji na drodze. Nagranie jak największej ilości szczegółów w dobrej jakości wielokrotnie pomaga rozwiać wątpliwości, kto jest winny kolizji.
Absolutnym standardem jest nagrywanie w jakości Full HD i zapis 30 klatek na sekundę. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę, jest obiektyw, gra on dużą rolę w jakości obrazu. W przypadku obiektywu istotna jest wartość przysłony - im niższa, tym lepsza. Obecnie najlepsze są te z wartością F/1.8.

Nowe rozwiązanie na rynku

Wymienione wyżej czynniki charakteryzują kamerę, która będzie najlepiej służyła kierowcy. Czy znajdziemy taką na rynku? Okazuje się, że tak. Firma EZVIZ proponuje nam kamerę sportową z funkcją wideorejestratora, co stanowi nowe rozwiązanie w tej dziedzinie. Kamera EZVIZ S2 oferuje świetną jakość filmów i zdjęć. Dzięki funkcji “słabego oświetlenia” zrobimy zdjęcia i nagrania pozbawione szumów i zniekształceń. Sprzęt tej marki daje nam nieco więcej, niż opisują w wymaganiach eksperci. Standardową szybkość nagrywania - 30 klatek na sekundę - S2 zamienia na 60 klatek, używając do tego szerokokątrnego obiektywu 150°. Należy zwrócić uwagę również na obiektyw, który spełnia wszystkie standardy - jest szklany, asferyczny o aparaturze F/1.8. Wiele możliwości połączeń zapewnia różnorodność dostępnych interfejsów, w przypadku S2 użytkownik może wybrać między WiFi, Bluetooth, miniHDMI lub microUSB. Cały materiał wideo i zdjęcia zapisywane są na kartach microSD o pojemności maksymalnej aż do 256GB.
Co ciekawe, kamera łączy w sobie cechy kamery sportowej i wideorejestratora jazdy, więc po zakończonej jeździe samochodem można zamocować ją także np. na rowerze. Jak widać, jest to wielofunkcyjne urządzenie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Jeśli Twój tata, kocha swój samochód, a Ty nie masz nadal pomysłu na prezent, wideorejestrator rozwiąże Twój problem. Dla każdego automaniaka taki sprzęt to spełnienie marzeń!

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube