Mio Pilot 15LM

Nawigacje ciągle na topie

Więcej...

Audictus Explorer

Słuchawki godne uwagi

Więcej...

Cooler Master CM310

Szyk i elegancja

Więcej...

Plantronics BackBeat FIT 305

Nie liczy się rozmiar tylko jakość

Więcej...

Audictus Winner

Winner znaczy zwycięzca

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

JABRA: Prezent dla Taty, który ma wszystko

Jabra Elite 65t

Niezależnie od tego, czy jest technologicznym geekiem, miłośnikiem muzyki czy korporacyjną supergwiazdą - z marką Jabra uczynisz ten dzień wyjątkowym.

Zamień przewidywalne prezenty, takie jak skarpetki czy krawaty, i spraw swojemu Tacie prezent, który naprawdę go podekscytuje! Podaruj mu gadżet, z którym nie będzie chciał się rozstawać! Czy twój Tata ćwiczy na siłowni, czy jest raczej sporadycznym biegaczem? Lubi nowinki technologiczne, czy po prostu praktyczne urządzenia, które pomagają lepiej funkcjonować na co dzień, także w środowisku biznesowym? Jabra oferuje linie inteligentnych zestawów słuchawkowych, które łączy doskonała jakość dźwięku - zarówno dla muzyki, jak i rozmów – a ich parametry i funkcje doceni każdy, nawet najbardziej wymagający Tata.

Na samym szczycie, wśród prawdziwie bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, znajdziesz nowe słuchawki Elite trzeciej generacji, dostępne w dwóch wersjach: jednej, przeznaczonej do codziennego użytku, oraz drugiej dla osób aktywnych. Model Elite 65t został opracowany z myślą o najlepszych połączeniach bezprzewodowych i czerpaniu doskonałych wrażeń muzycznych każdego dnia, podczas gdy Elite Active 65t został zaprojektowany tak, aby zapewniać szczególne towarzystwo podczas uprawiania sportu. Uniwersalność i wszechstronna jakość tych słuchawek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy twojego Taty.

Jabra Elite Sport to idealny prezent dla Taty, który poważnie myśli o swojej kondycji. Dzięki spersonalizowanej analizie sprawności fizycznej - zintegrowanej z monitorem pracy serca - oraz aplikacji oferującej automatyczny pomiar tętna (pułap tlenowy VO2 Max), wskaźnik czasu dotarcia na miejsce a także czasu potrzebnego na regenerację organizmu po treningu, możesz mieć pewność, że Twój tata jest perfekcyjnie przygotowany na to, aby przenieść swoją kondycję na wyższy poziom!

Jabra Elite 65e jest idealna dla wielozadaniowego biznesmena, który nieustannie przemieszcza się pomiędzy pracą, domem czy spotkaniem na mieście. Jabra Elite 65e posiada funkcję aktywnej i pasywnej redukcji hałasu, dzięki czemu twój Tata może cieszyć się niczym niezakłóconym dźwiękiem i krystalicznie czystymi połączeniami, gdziekolwiek się znajduje.

Tego szczególnego dnia warto podkreślić znaczenie każdej chwili spędzonej razem i każdej przeprowadzonej rozmowy. Głęboko wierzymy, że dzięki zestawom słuchawkowym Jabra takich chwil w ciągu dnia będzie jeszcze więcej.
Dla bezcennych relacji!

Dostępność

Zestawy słuchawkowe dostępne są w wiodących sklepach na terenie Polski w sugerowanych cenach detalicznych: Jabra Elite 65t – 729,99pln, Jabra Elite Active 799 pln (premiera wkrótce), Jabra Elite Sport 999 pln, Jabra Elite 65e – 799,99pln.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube