Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

COOLER MASTER: Quick Fire XT – pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna o obniżonym profilu

Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy, peryferiów i akcesoriów dla komputerów oraz urządzeń przenośnych, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej klawiatury mechanicznej - CM Storm QuickFire XT. Model ten, to pełnowymiarowa konstrukcja wyposażona w 104 klawisze, która wyróżnia się obniżonym profilem. Dzięki ergonomicznej budowie oraz wysokiej jakości wykonania najnowszy produkt CM Storm z pewnością zdobędzie serca wielu graczy.

Funkcjonalność, wygoda i szybkość działania
Klawiatura QuickFire XT wyróżnia się doskonałą jakością wykonania oraz wysoką ergonomią, które gwarantują bardzo dobry komfort pracy. Tak jak w przypadku starszych braci z serii QuickFire, najnowszy produkt z logo CM Storm wyposażony w klawisze z laserowo grawerowanymi oznaczeniami. Ponadto w komplecie znajdziemy dodatkowy zestaw przycisków oraz specjalne narzędzie do ich szybkiej wymiany, co pozwala na personalizację wyglądu klawiatury. QuickFire XT zapewnia także wsparcie dla technologii N Key Rollover (w trybie PS/2), która umożliwia prawidłowe odczytanie sygnałów przy jednoczesnym naciśnięciu wielu klawiszy (bez obawy zawieszenia komputera). Poza tym klawiatura Cooler Master udostępnia funkcję blokady klawisza Windows w trakcie rozgrywki oraz oferuje rewelacyjnie krótki czas reakcji, który w trybie USB wynosi 1 ms.

Trwałe i precyzyjne przełączniki Cherry MX
Wśród graczy na całym świecie zasłużoną renomą cieszą się przełączniki mechaniczne Cherry MX. Zastosowanie takiego rozwiązania w QuickFire XT pozwala na znacznie lepsze dostosowanie parametrów pracy klawiatury do indywidualnych upodobań użytkownika czy też typu gier, od FPS-ów poprzez gry MMO a na RTS-ach kończąc. Dodatkowym plusem przełączników mechanicznych jest również znacznie wydłużona żywotność w porównaniu do standardowo wykorzystywanych konstrukcji.

Poręczna i smukła klawiatura dla graczy
QuickFire XT w przeciwieństwie do większości klawiatur wyposażonych w przełączniki mechaniczne oferuje kompaktowe gabaryty. Dzięki temu produkt CM Storm bez najmniejszych problemów spakujemy do torby. Pozwala to na wygodny transport naszej ulubionej klawiatury na wszelkiego rodzaju zawody czy imprezy e-sportowe.

Klawiatura QuickFire XT będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w listopadzie bieżącego roku w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 369 zł. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna

Typ przełączników

CHERRY MX Blue/ Brown/ Red/ Green

Technologia N Key Rollover

tak, w trybie PS/2

Czas reakcji

1ms

Blokada klawisza Windows

Tak

Klawisze do obsługi mediów

Tak (via klawisze funkcyjne)

Interfejs

USB/PS2

Odłączany kabel USB

Tak

Wymiary

440x132x29 mm

Waga

1100 g

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube