Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

D-LINK: Nowe kamery z usługą chmury mydlink do monitoringu domu

Nowe kamery z usługą chmury mydlink

D-Link zaprezentował trzy nowe kamery HD WiFi z rodziny mydlink™, przeznaczone do łatwego i niezawodnego monitoringu w inteligentnym domu. Posiadacze Aleksy i Google Assistant oraz zgodnych urządzeń do przesyłania strumieniowego jak Google Chromecast oraz Amazon Fire TV Stick, mają dostęp do podglądu z kamer na żywo przy użyciu komend głosowych.

Z kamerami współpracuje bezpłatna aplikacja mydlink™, która pozwala monitorować dom bezpośrednio z urządzenia mobilnego – smartfonu lub tabletu. Po wykryciu ruchu lub dźwięku kamery wysyłają powiadomienia alarmowe, dzięki którym użytkownicy dowiadują się o każdym nietypowym zdarzeniu w domu lub biurze.
Kamery obsługują bezpośrednie nagrywanie na karcie SD umieszczonej w urządzeniu lub w osobistej chmurze. Oprócz bezpłatnego udostępniania chmury, D-Link planuje wprowadzenie płatnych pakietów, pozwalających na przechowywanie nagrań do 30 dni, jak też obsługę do 10 kamer. Wideo można odtwarzać wprost z chmury lub po uprzednim pobraniu nagrania. Dzięki funkcji dwukierunkowego przesyłania dźwięku kamery umożliwiają rozmowy głosowe z użytkownikami smartfonów.
- Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować rozwiązanie, które jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów. Usługa jest przystępna cenowo i nieskomplikowana w obsłudze. Kamery są bardzo łatwe w instalacji, a opcja zapisu w chmurze oraz zgodność z Aleksą i Google Assistant, to udogodnienia dla osób poszukujących nowych rozwiązań dla swoich inteligentnych domów lub dopiero rozpoczynających przygodę z nimi – powiedział Kamil Rusjan, Marketing Manager Eastern Europe, D-Link.
Harmonogramy i funkcje automatyzacji dostępne w aplikacji mydlink™ zwiększają bezpieczeństwo inteligentnego domu. Przykładowo skorzystanie ze smart plugów zgodnych z mydlink™ umożliwia automatycznie włączanie lub wyłączanie świateł w przypadku wykrycia przez kamery ruchu lub dźwięku. Obsługa IFTTT (If This, Then That) dodatkowo pozwala na współpracę kamer z innymi urządzeniami zgodnymi z IFTTT.
Eleganckie wzornictwo sprawia, że kamery komponują się z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Natomiast połączenia bezprzewodowe dają swobodę w umieszczeniu kamer w miejscach umożliwiających prowadzenie skutecznego monitoringu. Modele DCS-8010LH i DCS-8300LH rejestrują obraz w rozdzielczości 720p, a kąt widzenia pozwala na obserwację nawet dużych pomieszczeń. Kamerę DCS-8525LH, działającą z rozdzielczością 1080p i wyposażoną w funkcję pochyłu i obrotu, zaprojektowano do monitoringu większych obszarów.

Specyfikacje techniczne kamer WiFi D-Linka:

Kamera

HD Wi-Fi

(DCS-8010LH)

Kamera

Full HD Wi-Fi

(DCS-8300LH)

Kamera

Full HD Wi-Fi z funkcją pochyłu i obrotu

(DCS-8525LH)

HD 720p

HD 1080p

HD 1080p

Kąt widzenia 120°

Kąt widzenia 140°

Zakres pochyłu i obrotu: 340°/110°

Wykrywanie dźwięku i ruchu

Wykrywanie dźwięku i ruchu

Wykrywanie dźwięku i ruchu

Podgląd nocny do 5 metrów

Podgląd nocny do 5 metrów

Podgląd nocny do 5 metrów

Nagrywanie lokalne i w chmurze

Nagrywanie lokalne i w chmurze

Nagrywanie lokalne i w chmurze

Obsługa Google Assistant, Amazon Alexa oraz IFTTT

Obsługa Google Assistant, Amazon Alexa oraz IFTTT

Obsługa Google Assistant, Amazon Alexa oraz IFTTT

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube