ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

D-LINK: Nowe kamery z usługą chmury mydlink do monitoringu domu

Nowe kamery z usługą chmury mydlink

D-Link zaprezentował trzy nowe kamery HD WiFi z rodziny mydlink™, przeznaczone do łatwego i niezawodnego monitoringu w inteligentnym domu. Posiadacze Aleksy i Google Assistant oraz zgodnych urządzeń do przesyłania strumieniowego jak Google Chromecast oraz Amazon Fire TV Stick, mają dostęp do podglądu z kamer na żywo przy użyciu komend głosowych.

Z kamerami współpracuje bezpłatna aplikacja mydlink™, która pozwala monitorować dom bezpośrednio z urządzenia mobilnego – smartfonu lub tabletu. Po wykryciu ruchu lub dźwięku kamery wysyłają powiadomienia alarmowe, dzięki którym użytkownicy dowiadują się o każdym nietypowym zdarzeniu w domu lub biurze.
Kamery obsługują bezpośrednie nagrywanie na karcie SD umieszczonej w urządzeniu lub w osobistej chmurze. Oprócz bezpłatnego udostępniania chmury, D-Link planuje wprowadzenie płatnych pakietów, pozwalających na przechowywanie nagrań do 30 dni, jak też obsługę do 10 kamer. Wideo można odtwarzać wprost z chmury lub po uprzednim pobraniu nagrania. Dzięki funkcji dwukierunkowego przesyłania dźwięku kamery umożliwiają rozmowy głosowe z użytkownikami smartfonów.
- Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować rozwiązanie, które jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów. Usługa jest przystępna cenowo i nieskomplikowana w obsłudze. Kamery są bardzo łatwe w instalacji, a opcja zapisu w chmurze oraz zgodność z Aleksą i Google Assistant, to udogodnienia dla osób poszukujących nowych rozwiązań dla swoich inteligentnych domów lub dopiero rozpoczynających przygodę z nimi – powiedział Kamil Rusjan, Marketing Manager Eastern Europe, D-Link.
Harmonogramy i funkcje automatyzacji dostępne w aplikacji mydlink™ zwiększają bezpieczeństwo inteligentnego domu. Przykładowo skorzystanie ze smart plugów zgodnych z mydlink™ umożliwia automatycznie włączanie lub wyłączanie świateł w przypadku wykrycia przez kamery ruchu lub dźwięku. Obsługa IFTTT (If This, Then That) dodatkowo pozwala na współpracę kamer z innymi urządzeniami zgodnymi z IFTTT.
Eleganckie wzornictwo sprawia, że kamery komponują się z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Natomiast połączenia bezprzewodowe dają swobodę w umieszczeniu kamer w miejscach umożliwiających prowadzenie skutecznego monitoringu. Modele DCS-8010LH i DCS-8300LH rejestrują obraz w rozdzielczości 720p, a kąt widzenia pozwala na obserwację nawet dużych pomieszczeń. Kamerę DCS-8525LH, działającą z rozdzielczością 1080p i wyposażoną w funkcję pochyłu i obrotu, zaprojektowano do monitoringu większych obszarów.

Specyfikacje techniczne kamer WiFi D-Linka:

Kamera

HD Wi-Fi

(DCS-8010LH)

Kamera

Full HD Wi-Fi

(DCS-8300LH)

Kamera

Full HD Wi-Fi z funkcją pochyłu i obrotu

(DCS-8525LH)

HD 720p

HD 1080p

HD 1080p

Kąt widzenia 120°

Kąt widzenia 140°

Zakres pochyłu i obrotu: 340°/110°

Wykrywanie dźwięku i ruchu

Wykrywanie dźwięku i ruchu

Wykrywanie dźwięku i ruchu

Podgląd nocny do 5 metrów

Podgląd nocny do 5 metrów

Podgląd nocny do 5 metrów

Nagrywanie lokalne i w chmurze

Nagrywanie lokalne i w chmurze

Nagrywanie lokalne i w chmurze

Obsługa Google Assistant, Amazon Alexa oraz IFTTT

Obsługa Google Assistant, Amazon Alexa oraz IFTTT

Obsługa Google Assistant, Amazon Alexa oraz IFTTT