Rapoo V280

Ciekawa mysz dla graczy

Więcej...

JBL Inspire 700 for Women

Słuchawki stworzone specjalnie dla kobiet

Więcej...

Navitel DVR MSR700

Mała, ale sprawna kamera samochodowa

Więcej...

Genesis GX58

Mysz dla snajperów

Więcej...

Asustor AS3204T

Skromny ale potężny NAS

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Nowe akcesoria Rapoo

Hama wprowadza na polski rynek nowe akcesoria komputerowe Rapoo. Produkty tej firmy, jak zwykle, cieszą oko swoim przyjaznym designem i oferują ciekawe funkcjonalności. 

Firma Rapoo funkcjonuje na rynku komputerowym już ponad dekadę, kierując się filozofią „Żyj bez ograniczeń”. Bezprzewodowe klawiatury, myszki, głośniki czy słuchawki, idealnie wpisują się w potrzeby wielu użytkowników komputerów PC oraz ultramobilnych terminali.
Małe, bezprzewodowe głośniki są jednym z najczęściej kupowanych akcesoriów przez użytkowników smartfonów oraz tabletów. Z myślą o tej grupie odbiorców Rapoo opracowało model Bluetooth A3060. Zgrabny, kompaktowy głośniczek wykorzystuje technologię Bluetooth 4.0, która w porównaniu z wcześniejszymi wersjami standardu, pobiera dużo mniej energii, a także gwarantuje zasięg działania do 100 metrów. Głośnik obsługuje połączenia poprzez tryb głośnomówiący, co umożliwia swobodne przełączanie pomiędzy połączeniami i muzyką. Producent rekomenduje model A3060 do zastosowania w kameralnych połączeniach konferencyjnych. Oryginalnym rozwiązaniem są komunikaty głosowe: podczas włączania bądź wyłączania głośnika, informujące użytkownika np. o niskim stanie baterii itp. Rapoo A3060 jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Rapoo oferuje głośniczek w sześciu wersjach kolorystycznych: niebieskiej, zielonej, żółtej, srebrnej, pomarańczowej oraz czarnej.
Rapoo, jako pierwszy producent na świecie, wprowadził na rynek mysz bezprzewodową pracującą w częstotliwości 5,8 GHz. Takie rozwiązanie pozwala uwolnić użytkownika od mocno obciążonego pasma 2,4 GHz. Również najnowsze myszki dotykowe Multi Touch T120P wykorzystują częstotliwość 5,8 GHz. Poza tym gryzonie Rapoo są bardzo przyjazne w obsłudze. Pokrętło 4D pozwala na przesuwanie obrazu w pionie oraz w poziomie. Funkcja jest przydatna podczas przeglądania stron internetowych bądź podczas pracy z arkuszami kalkulacyjnymi. Dużym ułatwieniem jest możliwość wykonywania operacji za pomocą dotyku. Multi Touch T120P jest wyposażona w odbiornik Nano typu plug and play. Multi Touch T120P jest dostępna w pięciu kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym, białym oraz czarnym.
Ofertę bezprzewodowych akcesoriów Rapoo uzupełnia TouchPad T300P, który znacznie ułatwi pracę z systemem Windows 8. Urządzenie obsługuje wiele gestów dotykowych, w tym funkcje niestandardowe, takie jak 15 gestów specyficznych dla tego modelu. TouchPad T300P wykorzystuje do komunikacji bezprzewodowej pasmo 5 GHz. Delikatna konstrukcja z metalowymi elementami oraz matowa podstawa ze stali nierdzewnej, sprawiają, że urządzenie prezentuje się bardzo elegancko i może być ozdobą każdego biurka.
Sugerowane ceny detaliczne:
Głośnik Bluetooth A3060 – 209,- PLN
Mysz Multi Touch T120P -119,- PLN
TouchPad T300P - 149,- PLN

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube