Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MAXELL: Luksusowe słuchawki bluetooth

Luksusowe słuchawki bluetooth

Najwyższa jakość dźwięku, elegancki design i maksymalna wygoda użytkowania. Bezprzewodowe słuchawki DB600H od Maxella spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających audiofilów.

Urządzenie zostało wyposażone w 40 – milimetrowe neodymowe głośniki, dzięki czemu jest w stanie odtwarzać pliki muzyczne o paśmie przenoszenia od 10 do 20 000 Hz. Efekt optymalnej jakości dźwięku wspomagają także zamontowane w słuchawkach cewki głośnikowe z dużym oporem elektrycznym oraz czułość na poziomie 108 dB. Dzięki funkcji „pair on the go” ten model można błyskawicznie sparować ze smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem wyposażonym w Bluetooth. Przyciski sterowania umieszczone na słuchawkach pozwalają m.in. na regulację głośności i zmianę pozycji z playlisty bez wyciągania urządzenia z kieszeni, torby lub plecaka.

Słuchawki Maxell DB600H oprócz studyjnej jakości dźwięku wyróżnia także nowoczesny, ale jednocześnie ponadczasowy i bardzo elegancki design. Urządzenie wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów, które łączą w sobie trwałość i elastyczność przez co dostosowują się do kształtu głowy użytkownika. Miękkie, wyściełane nauszniki stanowią barierę dla zewnętrznego hałasu i zapewniają komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnej eksploatacji. Regulowany pałąk daje możliwość zmiany rozmiaru w zależności od potrzeb oraz ułatwia transport urządzenia. Choć urządzenie działa bezprzewodowo, zostało wyposażone w standardowe wejście słuchawkowe, do którego w razie potrzeby można podłączyć dowolny odtwarzacz muzyczny.
Model DB600H od Maxella ładuje się przez złącze micro-USB, a czas pracy na napełnionej baterii to nawet 14 godzin. Słuchawek można używać także do prowadzenia rozmów telefonicznych co umożliwia wbudowany w nie mikrofon oraz przycisk służący do odbierania połączeń. Cena słuchawek na polskim rynku to ok. 350 zł.

Specyfikacja techniczna:
• Impendencja: 64ohms
• Głośniki: neodymowe 40mm
• Czułość: 108dB
• Pasmo przenoszenia: 10Hz - 20kHzWbudowany Bluetooth 2.1 + EDR
• Kompatybilność z profilami Bluetooth: A2DP i AVRCP
• Wbudowany mikrofon oraz funkcja odbioru telefonu
• Pełna kontrola audio (pauza/play/przejdź dalej/głośność)
• Czas pracy: 14 godzin
• Czas ładowania: 2,5 godziny
• Zasięg Bluetooth: do 10
• Zasilacz dołączony do zestawu

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube