ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HARMAN KARDON: SB26 - telewizor ma (wreszcie) głos

 

Odkąd na rynku pojawiły się płaskie, nowoczesne telewizory HD, w których na głośniki, którym miniaturyzacja nie służy, właściwie brak miejsca, nieprawdopodobną karierę robi soundbar – pojedyncza, zewnętrzna kolumna głośnikowa w kształcie belki, które można położyć pod telewizorem lub przykręcić do ściany. To po prostu towarzyskie minimum z półki sprzętu audio, które powinniśmy zapewnić naszemu nowemu odbiornikowi TV, aby brzmiał jak należy. 

Zrozumieli to już Amerykanie, u których ten typ kolumny to najszybciej rozwijający się segment konsumenckiego rynku głośników. Moda na soundbary dotarła już do zachodniej Europy, i tylko patrzeć, jak przekroczy Odrę. Ręka do góry, kto już kupił sobie na święta któryś z tych szerokich, płaskich telewizorów! No właśnie. To teraz wzorem Zachodu warto się zakręcić, aby jakość tego, co słyszycie, dorównała jakości obrazu.
Modelem soundbara, któremu warto się dokładniej przyjrzeć, jest Harman Kardon SB26. To więcej niż kolumna telewizyjna – to sposób na nagłośnienie każdej muzyki z każdego, obecnego w domu, cyfrowego źródła dźwięku. Bez problemu łączy się on bezprzewodowo ze smartfonem, tabletem i komputerem, zarówno pracującym na Androidzie jak i IOS. Wykorzystuje przy tym firmową technologię Harman TrueStream, która zapewnia najlepsze możliwe wrażenia z odsłuchu via Bluetooth. Zatem żadnej palisady z głośników obstawiających telewizor i zbierających kurz, żadnej plątaniny kabli. Zwłaszcza posiadacze mniejszych mieszkań docenią zalety estetycznie zaprojektowanej belki głośnikowej, której towarzyszy tylko masywny, wycelowany w kierunku podłoża, 100 watowy subwoofer o średnicy 250 mm. Za czarną maskownicą belki, przypominającej kształtem kadłub łodzi podwodnej, kryją się kolejne głośniki systemu – cztery woofery o średnicy 89 mm każdy, dwie 25 mm kopułki przetworników wysokotonowych, a także dwukanałowy wzmacniacz. SB 26 łączy się z telewizorem pojedynczym kablem HDMI, a połączony przejmuje rolę wbudowanych głośników odbiornika TV. Po prostu włączasz – i kinowy dźwięk, z powodzeniem imitujący surround, o potężnych basach, imponującej dynamice i precyzji, wypełnia każdy kątek twojego mieszkania!
Harman Kardon SB26 – cena 2499 zł

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube