foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Predator DDR4 RGB

HyperX®, dział gamingowy Kingston® Technology Company, Inc., ogłosił wprowadzenie na rynek pamięci Predator DDR4 RGB z innowacyjną technologią oczekującą na opatentowanie HyperX Infrared Sync. Pamięć Predator DDR4 RGB zawiera profile Intel XMP-ready zoptymalizowane do działania na najnowszych platformach opartych na technologii Intel. Kości pamięci dostępne są pojedynczo w modułach o 8GB pojemności oraz w zestawach w ilości dwóch lub czterech kości o pojemności odpowiednio16GB i 32GB.

Jesteśmy podekscytowani mogąc przedstawić naszego najnowszego członka rodziny HyperX DRAM”, mówi Adrien Viaud, Field Application Enigneer HyperX w regionie EMEA. „Unikalny design oparty na podświetleniu RGB razem z technologią Infrared Sync otwiera nowe możliwości podświetlenie RGB, pozwalając graczom i specjalistom od overclockingu osiągnąć jeszcze większą personalizację ich platform”.

Nowa pamięć HyperX Predator DDR4 RGB jest wyposażona w pasek LED wprowadzający płynne efekty świetlne RGB1. Kości pamięci są kompatybilne z oprogramowaniami regulacji podświetlenia dostępnymi od producentów płyt głównych jak np. ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, czy MSI Mystic Light Sync. Więcej informacje dotyczących samego oprogramowania, jak również kompatybilności z płytami głównymi jest dostępne online, na stronach odpowiednich partnerów.

Zasilana bezpośrednio z płyty głównej, technologia bazująca na podczerwieni HyperX Sync, zapewnia niespotykane dotąd doświadczenie wizualne, synchronizując podświetlenie kości. Pamięć zaprojektowana, aby wykorzystywać ustawienia DDR4 przy napięciu 1.35V na szerokiej maści płytach głównych DDR4. HyperX Predator DDR4 RGB jest w 100% przetestowana fabrycznie i wsparta dożywotnią gwarancją, darmowym wsparciem technicznym i legendarną już jakością marki HyperX.

Dostępność

Pamięć HyperX Predator DDR4 RGB jest dostępna w sieci sprzedawców HyperX. Po więcej informacji na temat pamięci HyperX DDR4 oraz dostępności, prosimy odwiedzić stronę internetową HyperX.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube