Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

EZVIZ: Jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania w ochronie biznesu?

Husky Air

Ochrona miejsca prowadzenia naszej działalności jest niezwykle ważna, gdyż często staje się ono łakomym kąskiem dla potencjalnych włamywaczy. Przedsiębiorcy inwestują w biznes niemałe pieniądze i nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek straty czy opóźnienia.

Mimo posiadania odpowiedniego ubezpieczenia i możliwości zaliczenia kradzieży do kosztów, każdy stara się jak najlepiej zabezpieczyć swój biznes. Wielkie przedsiębiorstwa posiadają całodobową ochronę i skomplikowane systemy monitorujące. Co jednak z małymi sklepami, biurami czy punktami usługowymi?

Statystyki policji napawają optymizmem, jednak tylko pozornie. Liczba włamań z kradzieżą spada, a ich wykrywalność rośnie. Niestety, dzieje się to tylko w 36,5% przypadków, a więc nadal większa część włamywaczy uchodzi bezkarnie. Złodzieje dostają się do sklepu czy magazynu najczęściej wyłamując drzwi i wybijając okna. W większości działają pod osłoną nocy i starają się ukryć swoją tożsamość zasłaniając twarz, a także korzystając z rękawiczek. Wydaje się, że w ten sposób są nieuchwytni i zanim ktokolwiek zareaguje, zdążą dokonać kradzieży. Technologia jednak nie stoi w miejscu i pojawiają się rozwiązania, które pomagają zwiększyć szansę na wykrycie sprawców. Nowoczesne urządzenia służą ochronie biznesu, a jednocześnie są ekonomicznie opłacalne. Czym one są i w jaki sposób je wykorzystać?

Skuteczna ochrona naszego biznesu dzięki technologii

Rozwiązania “smart” pojawiają się w coraz większej liczbie dziedzin naszego życia. Mamy inteligentne domy, samochody czy telefony, a technologia coraz śmielej dąży do ułatwienia i uproszczenia naszego codziennego funkcjonowania. Taka koncepcja wkroczyła także do branży bezpieczeństwa, gdzie specjalne kamery i czujniki błyskawicznie wykrywają włamywaczy i natychmiast informują właściciela o zdarzeniu. Systemy alarmowe skutecznie sprawdzają się w ochronie budynków mieszkalnych, dlatego warto zainteresować się nimi również w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej. O możliwościach nowoczesnego monitoringu i sposobach jego wykorzystania w ochronie biznesu powiedział Tomasz Kowalewski, specjalista ds. systemów bezpieczeństwa w firmie EZVIZ:

- Nowoczesne rozwiązania dostępne dla przedsiębiorców umożliwiają skuteczne zabezpieczenie miejsca prowadzenia działalności gospodarczej. Obecnie na rynku dostępne są urządzenia, które stanowią połączenie monitoringu i alarmu w jednym, dzięki czemu umożliwiają błyskawiczną reakcję w przypadku włamania. Takim przykładem jest kamera EZVIZ Husky Air, która została zaprojektowana właśnie z myślą o ochronie biznesu. Wyposażono ją w sygnalizator optyczno-akustyczny, którego celem jest odstraszenie intruza. Funkcja dzień/noc zapewnia doskonałą widoczność w nocy, a wbudowane Wi-Fi pozwala na połączenie monitoringu z aplikacją w smartfonie, dzięki czemu możliwy jest podgląd w czasie rzeczywistym. Kamera potrafi wykrywać ruch, a razem z innymi czujnikami firmy EZVIZ stanowi kompleksowe zabezpieczenie przed przestępcami.

Przedsiębiorcy mogą spać spokojnie - inteligentna kamera zadba o bezpieczeństwo

Kamery z detekcją ruchu i bezpośrednim podglądem obrazu w aplikacji dają możliwość szybkiej reakcji. Każdy ruch w obserwowanym przez kamerę miejscu doprowadzi do pojawienia się powiadomienia w naszym smartfonie, dzięki czemu będziemy mogli na bieżąco kontrolować sytuację. Jeśli okaże się, że alarm jest prawdziwy, za pomocą sygnalizatora optyczno-akustycznego bardzo szybko damy intruzowi znać, że doskonale wiemy o jego obecności. W wielu przypadkach taka reakcja wystarcza, aby przestępca zrezygnował z próby włamania. Jeśli tego nie zrobi i tak będziemy mieć czas na poinformowanie odpowiednich służb, jednocześnie cały czas nagrywając w wysokiej jakości poczynania włamywacza, który popełniając błąd, może ujawnić swoją tożsamość.

Tego typu urządzenia mogą być przydatne zwłaszcza w prowadzeniu małej działalności gospodarczej. Mały sklep, magazyn, biuro czy salon fryzjerski można z łatwością objąć czujnym okiem nowoczesnej kamery. Jeśli w jej zasięgu znajdą się drzwi i okna, zawsze będziemy mieć pewność, że nie ma tam niepożądanego gościa. Możliwość rozszerzenia o dodatkowe czujniki sprawi, że stworzymy wydajny system zabezpieczający, bez ponoszenia dużych kosztów jego instalacji. Dostęp do niego będzie prosty i intuicyjny - wystarczy smartfon z odpowiednią aplikacją. Tym samym, cały czas będziemy mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w obserwowanym przez nas miejscu.

Warto zaufać technologii i na bieżąco śledzić nowości, które pojawiają się na rynku. Ceny nowoczesnych urządzeń bardzo szybko spadają do rozsądnego poziomu, a ich możliwości potrafią diametralnie zmienić sposób naszego funkcjonowania - oczywiście na lepsze. Specjaliści od bezpieczeństwa wykorzystują coraz bardziej zaawansowane koncepcje, aby skutecznie chronić nasze domy i działalności przed włamywaczami. Warto więc osobiście przekonać się o tym, co mają do zaoferowania.
https://www.komputronik.pl/product/456520/ezviz-husky-air.html

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube