Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Zapowiedź karty graficznej R9 290X

W ofercie firmy ASUS pojawi się nowa karta graficzna zasilana procesorem AMD Radeon™ R9 290X. Wyposażona będzie w oprogramowanie GPU Tweak, które pozwala na zwiększenie wydajności oraz technologie umożliwiające korzystanie z wielu monitorów i ożywiające dźwięk: AMD Eyefinity i TrueAudio.

ASUS R9 290X obsługuje zarówno DirectX® 11.2, jak i nowy interfejs API AMD Mantle, a więc sprawdzi się w najbardziej wymagających grach. Karta dostępna będzie w zestawie z pełną wersją gry Battlefield 4™ firmy EA Digital Illusions Creative Entertainment™ (DICE).

Pełna kontrola przetaktowywania
Nowa karta ASUS R9 290X wyposażona jest w unikatowe rozwiązanie GPU Tweak. To autorskie narzędzie firmy, które pomaga użytkownikom maksymalnie wykorzystać jej potencjał i ułatwia podkręcanie szczególnie mniej zaawansowanym osobom. Poprzez interfejs możliwa jest kontrola taktowania procesora graficznego i pamięci grafiki, jak również prędkości wentylatora oraz zużycia energii.
W karcie zostało również zastosowane narzędzie GPU Tweak Streaming. Pozwala udostępniać w czasie rzeczywistym aktywności z ekranu przez Internet, jak również nadawać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery. Znajomi i inni gracze mogą oglądać rozgrywkę na żywo.
Więcej monitorów, więcej szczegółów, bardziej realistyczny dźwięk
ASUS R9 290X wyposażona została w 4GB szybkiej pamięci GDDR5, co dla graczy oznacza, że ich ulubione gry będą płynnie działały w najwyższych rozdzielczościach. Wykorzystuje również technologię AMD Eyefinity, która poszerza horyzont świata gry – gracz może korzystać jednocześnie nawet z sześciu oddzielnych monitorów podłączonych za pomocą DisplayPort lub DVI.
Nowa karta obsługuje najnowszy standard DirectX 11.2 umożliwiający teselację na procesorze graficznym, co przekłada się na niezwykle szczegółową geometrię w sceneriach gier komputerowych i realistyczne wyświetlanie postaci. Korzysta także z nowego interfejsu AMD Mantle API, który daje deweloperom bezpośredni dostęp do procesora graficznego, ułatwiając im pracę i sprawiając, że kod działa dużo wydajniej, co w praktyce oznacza szybszą i płynniejszą rozgrywkę.
Z kolei technologia AMD TrueAudio (dedykowany procesor sygnałowy [DSP] wbudowany w procesor graficzny) pozwala deweloperom uzyskać moc obliczeniową przeznaczoną wyłącznie do przetwarzania audio. Mogą z nową kartą generować realistyczny, przestrzenny dźwięk, z którym gracze bardziej wczują się w rozgrywkę.

Doskonałą karta graficzna, znakomita gra za darmo
Firma ASUS dołączyła do karty grę komputerową typu FPS, opracowaną przez EA Digital Illusions Creative Entertainment - Battlefield 4. Dzięki temu zaraz po nabyciu karty można cieszyć się wydajnością i funkcjami, jakie oferuje.

ORIENTACYJNE CENY DETALICZNE
R9290X-G-4GD5 (wersja z grą) – 2229 zł brutto
R9290X-4GD5 – 2125 zł brutto

SPECYFIKACJA 1

 

R9290X-G-4GD5

R9290X-4GD5

·   AMD Radeon R9 290X

·   PCI Express® 3.0

·   OpenGL® 4.3

·   4096MB GDDR5

·   Taktowanie rdzenia 1000 MHz

·   2816 procesorów strumieniowych

·   Taktowanie pamięci 5000MHz 5000 MHz (1250 MHz GDDR5)

·   Wyjście DVI-/DVI-D

·   Wyjście HDMI

·   Zawiera pełną grę — Battlefield 4

·   AMD Radeon R9 290X

·   PCI Express® 3.0

·   OpenGL® 4.3

·   4096MB GDDR5

·   Taktowanie rdzenia 1000 MHz

·   2816 procesorów strumieniowych

·   Taktowanie pamięci 5000MHz 5000 MHz (1250 MHz GDDR5)

·   Wyjście DVI-/DVI-D

·   Wyjście HDMI

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube